Atkeliauja kingsiečių diplomai!

Paskelbta: 2016 Rugsėjis 3d.
Atkeliauja kingsiečių diplomai!

Atkeliauja kingsiečių diplomai!

Pirmojo Kings olimpiadų semestro metu net tūkstantis mokinių tapo Kings geriausių mokinių klubo nariais. Kingsiečiai nusipelnė būti įvertinti – jiems jau netrukus bus įteikti diplomai.

 

Nuolatinis tobulėjimas - labai svarbi Kings olimpiadų dalis. Antrame olimpiados ture už savo pasiekimus dalyviai apdovanojami sertifikatais arba trečio, antro ir pirmo laipsnio diplomais. Įteikiami pažymėjimai parodo kur kas daugiau nei tik mokinio akademines žinias. Vieno ar kito lygio diplomas atskleidžia pastangas, kurias mokinys įdėjo viso semestro metu, įrodo norą tobulėti. 

 

Kings komanda rugsėjo 19-ą dieną pradės kelionę po Lietuvą – atvažiuosime į kingsiečių mokyklas, pasveikinsime pavasario sesijos dalyvius, įteiksime diplomus ir pakviesime vėl susitikti. Visą savaitę bendrausime su dalyvais, jų mokytojais bei tėveliais.

 

Labai prašome visų, kurie šią vasarą pakeitė savo mokyklą, parašyti mums el. paštu info@kings.lt - pasižymėsime, kur pristatyti diplomą. Iš anksto dėkojame!  

 

Primename, kad registracija į nemokamą pirmąjį anglų kalbos ir matematikos olimpiadų turą jau prasidėjo. Neužmirškite ne tik užsiregistruoti, bet ir paraginkite draugą – tobulėkime kartu!

 

Iki greito susitikimo,

Kings komanda