PRAĖJO SAVAITĖ NUO KVALIFIKACINIO ETAPO PRADŽIOS! 5 dažniausiai užduodami klausimai

Paskelbta: 2020 Kovas 6d.
PRAĖJO SAVAITĖ NUO KVALIFIKACINIO ETAPO PRADŽIOS!  5 dažniausiai užduodami klausimai

PRAĖJO SAVAITĖ NUO KVALIFIKACINIO ETAPO PRADŽIOS! 5 dažniausiai užduodami klausimai

Dar nepasibaigus pirmajai kvalifikacinio etapo savaitei džiaugiamės, kad KINGS sistemoje jau užsiregistravo daugiau nei 36000 mokinių! Šiandien norime su Tavimi pasidalinti dažniausiai užduodamais klausimais ir atsakymais apie kvalifikacinio etapo vykdymą. 

1. Iki kada galiu dalyvauti kvalifikaciniame etape? Šį semestrą nemokamai pasitikrinti žinias gali iki KOVO 20 dienos! Jei dar nepasitikrinai savo jėgų, tam turi dar dvi savaites!

2. Kada ir kur turiu atlikti kvalifikacinius testus? Kvalifikacinius testus gali atlikti Tau patogia data ir laiku (svarbu tai padaryti iki kovo 20 dienos!). Rekomenduojame testus atlikti mokykloje, kompiuterių klasėje, tačiau jei tokios galimybės neturi, gali kvalifikacinius testus atlikti ir namuose!

3. Kokie prizai manęs laukia? Šį semestrą pristatome neregėtą prizų gausybę! Jau spręsdamas  nemokamo kvalifikacinio etapo testus, gali laimėti šaunius prizus visai klasei! Informaciją apie juos gali rasti čia: https://kings.lt/naujienos/336

4. Kur galiu rasti parengiamąsias užduotis? Parengiamąsias užduotis gali rasti prisijungęs prie savo paskyros. Po kvalifikacinio etapo testais, puslapio apačioje gali rasti mygtuką "Pasirengiamieji testai". Tuomet pasirink olimpiados (lietuvių kalbos, matematikos ar anglų kalbos) testą, kurį nori atlikti. 

5. Kada sužinosiu savo rezultatus? Rezultatus skelbsime kovo 22 dieną! 

 

Nepraleisk progos nemokamai pasitikrinti žinias, laimėk šaunių prizų ir tobulėk kartu su KINGS!