BRONISLOVO BURGIO MATEMATIKOS VBE SEMINARAI

Paskelbta: 2020 Vasaris 27d.
BRONISLOVO BURGIO MATEMATIKOS VBE SEMINARAI

BRONISLOVO BURGIO MATEMATIKOS VBE SEMINARAI

Abituriente, patinka greitis?

 

GREITKELIS IKI 100!

 

Pasiruošk MATEMATIKOS VBE vos per 8 valandas kartu su mokslų daktaru Bronislovu Burgiu universiteto auditorijoje!

Tavęs lauks 4+1 seminarai, kurių metu sužinosi, kaip lengvai įveikti egzamino užduotis, nepasimesti skaičių bei ženklų gausoje, pamiršti stresą ir susikoncentruoti į svarbiausias detales. Jų metu įgysi ne tik teorinių, tačiau ir praktinių žinių, o be viso to galėsi konsultuotis su vienu geriausių matematikų Lietuvoje! Taip pat po kiekvieno seminaro išsineši glaustą ir ypatingai kruopščiai sukurtą formulių konspektą, kuris atskleis daugelį matematikos paslapčių. 

 

Per mažai +++?

5-ojo seminaro metu spręsdami bandomąjį egzaminą, dalyviai varžysis dėl N * 25 EURŲ (N – dalyvių skaičius) PREMIJŲ FONDO!

 


Garantuok sau vietą seminaruose greičiausiai - pirmiems 30 užsiregistravusių dalyvių taikoma nuolaida, vėliau bilietai brangs. Dalyvio mokestis už visus seminarus tik = 100-√25 *16  (Ats.: 20 Eur)

VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS! Registruokis čia: REGISTRACIJA


 

Vieta: Vilniaus Gedimino Technikos Universitetas (Saulėtekio al.11)

 

Seminarų datos. Kiekvieną ketvirtadienį, 16:00

 

1. Kovo 19 d. (DĖMESIO! Seminarai prasideda ne kovo 12, o kovo 19 dieną)

2. Kovo 26 d.

3. Balandžio 2 d.

4. Balandžio 9 d.

5. Balandžio 23 d.

 

Užsiregistravusiems dalyviams kelių savaičių bėgyje bus atsiųsti priminimai ir daugiau informacijos. Iškilus klausimų, kreipkis el. paštu info@kings.lt 

 

Nepraleisk išskirtinės progos pasiruošti matematikos VBE kartu su Lietuvos matematikos legenda Bronislovu Burgiu ir žinoti, kad įdėjai visas pastangas prieš egzaminą!