Antrasis semestras: tapk kingsiečiu

Paskelbta: 2016 Rugsėjis 1d.
Antrasis semestras: tapk kingsiečiu

Antrasis semestras: tapk kingsiečiu

Žengia mokiniai į mokyklas, grįžta po vasaros su šypsenomis veiduose. Kai kuriems nedrąsu, juk pirmi kartai. Kai kurie jau veržlūs, žino kiekvieną mokyklos kampelį ir žmonių minioje ieško savo draugų. Į mokyklas sugrįžta ir Kings olimpiados.

 

Pavasarį Kings komanda pirmą kartą prisistatė visai Lietuvai. Anglų kalbos ir matematikos olimpiadose dalyvavo daugiau nei 2000 mokinių iš daugiau nei 25 Lietuvos miestų ir miestelių.

 

Kartu augome, kartu tobulėjome. Labai džiaugiamės, jog kingsiečiai stiprėjo sulyg kiekviena olimpiada – mokinys, atėjęs į antrą turą, jautėsi daug tvirčiau, pasitikėjimas matėsi kiekvieno dalyvio akyse. Buvo be galo smagu matyti, jog jau pirmųjų olimpiadų metu užsimezgė pažintys, kurios, tikime, tęsiasi ir po olimpiados.

 

Ačiū Jums už supratimą, jog Kings olimpiados – tai ne tik šiuo metu akademiškai stipriausių mokinių susibūrimo vieta. Čia stiprėjame psichologiškai, įgijame pasitikėjimo savo jėgomis, tampame drąsūs, nebijome išbandyti naujus, netikėtus, dar nepatikrintus dalykus.

 

Kings olimpiados kvies du kartus per akademinius metus – rudenį ir pavasarį. Svarbiausias mūsų tikslas – tiek asmeninis, tiek bendruomeninis tobulėjimas, todėl dvi sesijos – rudens ir pavasario - padės įsivertinti, ką nuveikėme per akademinius metus, palyginti, kiek patobulėjome, ir kokius naujus tikslus turėtume išsikelti.

 

Rudens semestro olimpiadų datos jau aiškios. Matematikos pirmasis turas kvies spalio 16-ą dieną, anglų kalbos – spalio 30 d. Visą šio semestro tvarkaraštį rasite čia, o tikslias susitikimo vietas paskelbsime kelių savaičių bėgyje.

 

Nieko nelaukdami atidarome registraciją į šių metų olimpiadas. Laikomės savo pažado – pirmas turas visada yra nemokamas.

                                                                                      

Ateik, susipažink, bendrauk, tobulėk – tapk kingsiečiu!
 

Iki susitikimo,

Kings komanda