KINGS: OLIMPIADŲ IR MGPT PRIVALUMAI MOKINIAMS!

Paskelbta: 2020 Sausis 29d.
KINGS: OLIMPIADŲ IR MGPT PRIVALUMAI MOKINIAMS!

KINGS: OLIMPIADŲ IR MGPT PRIVALUMAI MOKINIAMS!

KINGS: olimpiadų ir MGPT privalumai mokiniams!

KINGS - akademinė, inovatyvi, sparčiai auganti bendruomenė, vienijanti daugiau nei 50 000 mokinių, 3500 mokytojų bei 800 mokyklų visoje Lietuvoje! Nuo 2016 metų Lietuvoje KINGS organizuoja olimpiadas 2-12 klasių mokiniams, o 2019 metais KINGS pristatė naują akademinį produktą - Mokinių gebėjimų patikrinimo testus (MGPT) 1-6 klasių mokiniams! Tad nuo šiol mokiniai turi galimybę išbandyti savo akademines jėgas bei varžytis tarp kitų mokinių dalyvaudami KINGS olimpiadose ir pasitikrinti savo žinias bei sulaukti gebėjimų analizės, akademinių rekomendacijų, patarimų spręsdami Mokinių gebėjimų patikrinimo testus (MGPT)!

Jeigu abu KINGS produktai, tiek olimpiados, tiek MGPT, atrodo panašūs ir vienodai naudingi, norime su Jumis pasidalinti abiejų KINGS produktų skirtingais bei individualiais privalumais kiekvienam mokiniui!

KINGS Mokinių Gebėjimų Patikrinimo Testų privalumai

* Testų įvairovė -  mokiniai gali rinktis iš matematikos, anglų kalbos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo ir kompiuterinio raštingumo mokinių gebėjimų patikrinimo testų.
Nevaržoma vieta - galimybė pasitikrinti savo žinias nepriklausomai nuo buvimo vietos. Galima atlikti testą internetu ir mokykloje, ir namuose!
Neribojamas laikas - sistema neskaičiuoja laiko. Gebėjimas spręsti užduotis greitai yra puikus, tačiau testo tikslas ramioje mokiniui aplinkoje atskleisti stipriąsias puses!
Diferencijuojančios užduotys - kiekvienas testas sudarytas iš skirtingo lygio užduočių, apimančių kuo platesnį temų spektrą.
Individualus grįžtamasis ryšys - kiekvienam mokiniui pabaigus testą suformuojamas individualus komentaras pagal tai, kaip sekėsi išspręsti užduotis. 
Akademiniai patarimai - kartu su individualiu komentaru mokinys gauna ir patarimus apie tai, kokią literatūrą perskaityti, ar uždavinius išspręsti, ar geriausius lavinančius filmus pasižiūrėti.
Dalyvavimą patvirtinantis sertifikatas - kiekvienam mokiniui yra suteikiamas elektroninis sertifikatas, kuriame atvaizduojami įvertinimai procentais keturiose dalyko temose.

Daugiau informacijos apie KING MGPT: https://kings.lt/naujienos/325 .

KINGS olimpiadų privalumai

* Olimpiadų įvairovė - mokiniai gali rinktis iš matematikos, anglų kalbos ir lietuvių kalbos mokomųjų dalykų olimpiadų. 
Nemokamas pasiruošimas olimpiadoms - kiekvienas mokinys, užsiregistravęs ir išreiškęs norą dalyvauti KINGS olimpiadose, savo semestro kelią pradeda nuo pasiruošimo. Sukurtoje asmeninėje mokinio paskyroje tiek prieš kvalifikacinį etapą, tiek prieš finalą, yra įkeliami parengiamieji testai tam, kad pirmojo ir antrojo etapų metu mokiniui būtų aišku, kaip reikia dalyvauti bei, kokio formato užduotys jo laukia
* Nemokamas kvalifikacinis olimpiados turas internetu - kvalifikacinio etapo metu KINGS nori suteikti galimybę kiekvienam mokiniui išbandyti savo jėgas. Būtent dėl to, KINGS siekia garantuoti kvalifikacinio turo prieinamumą visiems - kvalifikacinis etapas yra visiškai nemokamas ir vyksta internetu!
Finalinis turas neįprastoje akademinėje aplinkoje - KINGS olimpiada suteikia galimybę dalyviui finalo metu apsilankyti universitetuose ir kitose aukštojo mokslo mokyklose. Finalai vyksta septyniuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Utenoje. 
Dalyvavimą patvirtinantys diplomai ir sertifikatai - visi kvalifikacinio etapo dalyviai po rezultatų paskelbimo savo mokinio paskyroje gauna el. sertifikatą, patvirtinantį dalyvavimą tarptautinės olimpiados kvalifikaciniame etape. Kiekvienam KINGS olimpiadų finalistui yra įteikiamas diplomas, patvirtinantis pasiektą žinių lygmenį finale.
Išmanūs prizai nugalėtojams - kiekvienoje klasės grupėje yra po tris laimėtojus (tai dalyviai, surinkę daugiausiai taškų savo grupėje). Kiekvienais metais KINGS olimpiadų nugalėtojams išdalina net 93 prizus, tokius, kaip: momentinius fotoaparatus, belaides ausines, išmaniąsias apyrankes.

Daugiau informacijos apie KINGS olimpiadas: https://kings.lt/page/olimpiada .

KINGS Mokinių Gebėjimų Patikrinimo Testai www.kings.lt esančiose mokinių anketose jau yra aktyvūs ir juos mokiniai galės atlikti iki vasario 12 dienos! KINGS olimpiadų pavasario semestras prasidės vasario gale, apie naujojo semestro pradžią tikslesnę informaciją pateiksime jau greitai!