2019 METŲ KINGS OLIMPIADŲ RUDENS SEMESTRO UŽDARYMAS!

Paskelbta: 2019 Gruodis 13d.
2019 METŲ KINGS OLIMPIADŲ RUDENS SEMESTRO UŽDARYMAS!

2019 METŲ KINGS OLIMPIADŲ RUDENS SEMESTRO UŽDARYMAS!

2019 METŲ KINGS OLIMPIADŲ RUDENS SEMESTRO UŽDARYMAS

Viso KINGS rudens semestro metu beveik 80 000 mokinių ir daugiau nei 3500 mokytojų išreiškė norą prisijungti prie KINGS bendruomenės! Džiaugiamės kiekvienu, prisidėjusiu prie KINGS bendruomenės augimo ir dėkojame kiekvienam mokiniui ir mokytojui už norą tobulėti kartu! Šį semestrą turėjome neapsakomai daug naujovių bei staigmenų, pradedant nuo naujos olimpiados – pasaulio pažinimo – pristatymo, baigiant finalų vykdymo dienų pavertimą į nuostabius visai šeimai skirtus renginius, kupinus muzikos, saldumynų bei išmaniųjų technologijų demonstracijų! Norime dar kartą padėkoti visiems KINGS draugams bei partneriams, jog rudens semestro metu buvo kartu su mumis!

Kiekvienas KINGS finalas vyko septyniuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje (Vilniaus Gedimino technikos universitete, Verslo vadybos fakultete), Kaune (Vytauto Didžiojo universitete ir Kauno Technologijos universitete), Klaipėdoje (Klaipėdos Socialinių mokslų kolegijoje), Šiauliuose (Šiaulių universitete), Panevėžyje (KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete), Alytuje (Alytaus kolegijoje) bei Utenoje (Utenos kolegijoje). Dėkojame visiems KINGS olimpiadų centrams už šiltą priėmimą!

Vienas iš pagrindinių KINGS tikslų šį semestrą buvo sukurti interaktyvią ir šventinę aplinką, taikant moksliniais tyrimais įrodytus dėmesio sutelkimo bei mokymosi procesą gerinančius metodus. Vienas iš pagrindinių metodų – muzika. Todėl šį semestrą KINGS olimpiadų finaluose mokinius, jų tėvelius bei mokytojus pasitiko muzika! Norime padėkoti KINGS olimpiados partneriams, kurių dėka, olimpiados finalų dienomis mokiniai turėjo progą ne tik dalyvauti olimpiadoje, bet ir mėgautis gražiausia pasaulyje kalba – muzikos kalba! Dėkojame už suteiktus muzikinius koncertus KauneKauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijai, KlaipėdojeKlaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijai, ŠiauliuoseŠiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijai!

Šį rudenį finalų metu nusprendėme mokiniams padovanoti šiek tiek daugiau gliukozės! Gliukozė – tai angliavandenis, kuris teikia mums energiją, būtiną išgyventi, tai vienas iš pagrindinių energijos šaltinių žmogaus organizme vykstantiems procesams. Ji yra būtina viso organizmo veiklai, ypač smegenų sistemai. Gliukozė yra reikalinga įtemptai dirbantiems žmonėms – ji greitai pašalina atsiradusį nuovargį. Būtent dėl šių faktorių šį semestrą KINGS olimpiadų finaluose mokinius, jų tėvelius bei mokytojus pasitiko didėl gausa „Troosik“ bei „Trolli“ guminukų! Norime padėkoti Pergalei („Troosik“) ir Eugestai („Trolli“), jog rūpinosi  Kingsiečių geromis emocijomis finalų metu!

Taip pat šio semestro finalai Vilniuje kvietė kiekvieną pasinerti į skaičių, robotų, programavimo bei į kitas interaktyvias veiklas! Vilniaus Gedimino technikos universitete finalų metu įsikūrusi Robotikos mokyklos erdvė ir Robotikos mokyklos mokytojai rūpinosi, jog kingsiečio protas būtų paruoštas gliaudyti matematikos finalo uždavinius! Dėkojame Robotikos mokyklai už suteiktas žaismingas veiklas!

Tačiau svarbiausia padėka keliauja Tau, Kingsieti, jog atvykai į KINGS olimpiadas! Džiaugiamės, jog turėjai galimybę sudalyvauti kvalifikaciniame ar net finaliniame etapuose bei tikimės, jog kiekviena šio semestro naujovė Tau paliko pačius geriausius prisiminimus apie KINGS! Tikime, jog Tavo žinių troškimui galo nėra, tad norime Tave paskatinti dar labiau domėtis anglų kalbos, matematikos, lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo mokomaisiais dalykais, kitąmet sugrįžti į KINGS olimpiadas ir parodyti savo vis tobulėjantį žinių bagažą!

Šilčiausi linkėjimai,
Tarptautinės olimpiados KINGS komanda