SKELBIAME VISUS 2019 METŲ RUDENS SEMESTRO NUGALĖTOJUS!

  Paskelbta: gruodis 5d.

SKELBIAME VISUS 2019 METŲ RUDENS SEMESTRO NUGALĖTOJUS!

SKELBIAME VISUS 2019 METŲ RUDENS SEMESTRO NUGALĖTOJUS!

Pasibaigus visų KINGS olimpiadų finalams ir paskelbus visų KINGS olimpiadų finalistų reitingus belieka tik viena – pasidalinti 2019 metų rudens semestro KINGS anglų kalbos, matematikos, lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo prizininkų sąrašu! Labai džiugu, jog šio semestro nugalėtojų sąrašas yra didžiausias KINGS olimpiadų istorijoje! Rudens semestro metu apdovanosime net 98 dalyvius! Norime nuoširdžiai padėkoti visiems mokiniams, dalyvavusiems šio semestro KINGS olimpiadose – su džiaugsmu visus Jus galime vadinti Kingsiečiais! Sveikiname visus nugalėtojus ir lauksime kiekvieno iš Jūsų pavasario semestre!!

ŠIO SEMESTRO ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS NUGALĖTOJAI:

2 kl. I vieta Arjenas Gertas Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla
2 kl. II vieta Luka Viržintaitė Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla
2 kl. II vieta Meda Langaitytė UAB Karalienės Mortos mokykla
2 kl. III vieta Justinas Kimtys Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija

3 kl. I vieta Leila El Baba Šiaulių centro pradinė mokykla
3 kl. II vieta Urtė Račkauskaitė Šiaulių centro pradinė mokykla
3 kl. III vieta Meda Prielaidaitė Šiaulių centro pradinė mokykla

4 kl. I vieta Rugilė Kučinskaitė Kauno Dailės gimnazija
4kl. II vieta Saulė Šidiškytė Kauno „Varpelio“ pradinė mokykla
4 kl. III vieta Elijas Jakubauskas VŠĮ “VIMS – International Meridian school”
4 kl. III vieta Adomas Linkus Kauno tirkliškių mokykla-darželis

5 kl. I vieta Tomas Sindaravičius Guliverio akademija
5 kl. II vieta Justė Ruvelytė Telšių „Ateities“ progimnazija
5 kl. III vieta Eneidas Šiliauskas Mažeikių „Ventos“ progimnazija
5 kl. III vieta Jonas Šaučiūnas Vilniaus „Šaltinėlio“ privati mokykla
5 kl. III vieta Titas Rutkauskas UAB Karalienės Mortos mokykla

6 kl. I vieta Benas Kasiliauskas VDU Atžalyno progimnazija
6 kl. II vieta Justas Dereškevičius Marijampolės Jono Totoraičio progimnazija
6 kl. III vieta Kasparas Valionis Kauno Jono Pauliaus II gimnazija

7 kl. I vieta Darius Gumuliauskas Vilniaus Jėzuitų gimnazija
7 kl. II vieta Domas Vrubliauskas Elektrėnų sav. Kietaviškių pagrindinė mokykla
7 kl. III vieta Rimvydas Jasinavičius VŠĮ Vilniaus privati gimnazija

8 kl. I vieta Titas Januškevičius Kauno „Vyturio“ gimnazija
8 kl. II vieta Domantas Greblikas Kauno r. Zapyškio pagrindinė mokykla
8 kl. III vieta Erikas Zaura Panevėžio Kazimiero Paltaroko gimnazija

9 kl. I vieta Nedas Šarmanauskas Mažeikių Merkelio Račkausko gimnazija
9 kl. II vieta Skaistė Ivaškevičiūtė Molėtų gimnazija
9 kl. III vieta Gustas Mickus Marijampolės Rygiškių Jono gimnazija

10 kl. I vieta Aelita Urbonaitė Vilniaus „Ateities“ mokykla
10 kl. II vieta Sandra Stakauskaitė Vilniaus Ozo gimnazija
10 kl. III vieta Gabrielius Lapinskas Palangos Šventosios pagrindinė mokykla

11/12 kl. I vieta Andrius Lebionka Vilniaus „Juventos“ gimnazija
11/12 kl. II vieta Simonas Gerulis Jurbarko r. Eržilko gimnazija
11/12 kl. III vieta Justas Jankauskas Anykščių Jono Biliūno gimnazija

ŠIO SEMESTRO MATEMATIKOS OLIMPIADOS NUGALĖTOJAI:

2 kl. I vieta Joris Ališauskas VGTU Inžinerijos licėjus
2 kl. I vieta Romuald Urbanovic VŠĮ „Saulės“ privati gimnazija
2 kl. II vieta Arijus Biliūnas Jonavos Panerio pradinė mokykla
2 kl. III vieta Bitė Kildaitė Kauno Žaliakalnio progimnazija

3 kl. I vieta Jurgis Pleikys Vilniaus Pavilnio progimnazija
3 kl. II vieta Robertas Savickis Vilniaus Gerosios Vilties progimnazija
3 kl. III vieta Augustinas Neifaltas Kauo Žaliakalnio progimnazija

4 kl. I vieta Augustas Kerys UAB Karalienės Mortos mokykla
4 kl. II vieta Miglė Kirnaitė Vilniaus „Aušros“ mokykla-darželis
4 kl. III vieta Eduardas Knieta VŠĮ Klaipėdos licėjus

5 kl. I vieta Kotryna Mieldažytė VŠĮ „Saulės“ Privati gimnazija
5 kl. II vieta Luka Kepežinskaitė Vilniaus savivaldybės Grigiškių „Šviesos“ gimnazija
5 kl. III vieta Ugnė Preimonaitė Jurbarko r. Veliuonos Antano ir Jono Juškų gimnazija

6 kl. I vieta Aleksandras Bissekerskij Širvintų „Atžalyno“ progimnazija
6 kl. II vieta Robertas Juknevičius Kauno Tado Ivanausko progimnazija
6 kl. III vieta Benas Kasiliauskas VDU Atžalyno progimnazija

7 kl. I vieta Tautvydas Palaima Vilniaus Viršuliškių mokykla
7 kl. II vieta Matas Trinkus Vilniaus Viršuliškių mokykla
7 kl. III vieta Maksimiljan Bastin Vilniaus r. Rudaminos Ferdinando Ruščico gimnazija

8 kl. I vieta Paulius Aleknavičius VŠĮ Vilniaus privati gimnazija
8 kl. II vieta Kevinas Galinis Vilniaus Maironio progimnazija
8 kl. III vieta Jurgis Kemeklis Vilniaus Baltupių progimnazija

9 kl. I vieta Tomas Babelis Vilniaus Jėzuitų gimnazija
9 kl. II vieta Pavel Gusev Šalčininkų „Santarvės“ gimnazija
9 kl. III vieta Tomas Paznėkas Vilniaus licėjus

10 kl. I vieta Taurimas Valeika Kauno Juozo Grušo meno gimnazija
10 kl. II vieta Matas Gudliauskas Pasvalio Petro Vileišio gimnazija
10 kl. III vieta Tautvydas Pudžmys Skuodo Pranciškaus Žadeikio gimnazija

11/12 kl. I vieta Faustas Linkevičius Pasvalio Petro Vileišio gimnazija
11/12 kl. II vieta Ignas Mugenis Vilniaus Trakų Vokės gimnazija
11/12 kl. III vieta Miglė Kasperiūnaitė Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija

ŠIO SEMESTRO LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADOS NUGALĖTOJAI:

2 kl. I vieta Kipras Kalnius Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla
2 kl. II vieta Vaiva Gruzdytė Prezidento Valdo Adamkaus gimnazija
2 kl. III vieta Denis Čeponis Panevėžio „Vyturio“ progimnazija

3 kl. I vieta Jokūbas Kajackas Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla
3 kl. II vieta Gabija Urbonavičiūtė Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija
3 kl. III vieta Ugnė Rumševičiūtė Kauno Veršvų gimnazija

4 kl. I vieta Kamilė Survilaitė Kauno mokykla-darželis „Šviesa“
4 kl. II vieta Kristijanas Gropas Kauno r. Lapių pagrindinė mokykla
4 kl. III vieta Almilė Šernaitė Vilniaus Jeruzalės progimnazija

5 kl. I vieta Kazimieras Pukalskas Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Algirdo gimnazija
5 kl. II vieta Ieva Vaitkutė Vilniaus Kunigaikščio Gedimino progimnazija
5 kl. III vieta Tomas Sindaravičius Guliverio akademija

6 kl. I vieta Urtė Bridikytė VŠĮ „Saulės“ privati gimnazija
6 kl. II vieta Robertas Juknevičius Kauno Tado Ivanausko progimnazija
6 kl. III vieta Nortė Karaliūtė Kauno r. Vilkijos gimnazija

7 kl. I vieta Tomas Žičkus Klaipėdos Sendvario progimnazija
7 kl. II vieta Ignas Kutka Lietuvos Sveikatos mokslų universiteto gimnazija
7 kl. III vieta Patricija Ruzaitė Vilniaus Jeruzalės progimnazija

8 kl. I vieta Saulė Kazuraitė Vilniaus Baltupių progimnazija
8 kl. II vieta Erika Čirkaitė Vilniaus savivaldybės Grigiškių „Šviesos“ gimnazija
8 kl. III vieta Aistė Liukomavičiūtė Vilniaus “Ąžuolyno” progimnazija

ŠIO SEMESTRO PASAULIO PAŽINIMO OLIMPIADOS NUGALĖTOJAI:

2 kl. I vieta Aidas Anuškevičius VGTU Inžinerijos licėjus
2 kl. II vieta Kipras Kalnius Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla
2 kl. III vieta Ernestas Mocevičius VGTU Inžinėrijos licėjus

3 kl. I vieta Arūnas Zavadskis Vilniaus Pavilnio progimnazija
3 kl. II vieta Jokūbas Kajackas Kauno Juozo Urbšio Katalikiška pagrindinė mokykla
3 kl. III vieta Liepa Banaitė Kauno mokykla-darželis „Rūtelė“

4 kl. I vieta Linas Ambrazevičius VGTU Inžinerijos licėjus
4 kl. II vieta Liepa Veronika Borevičiūtė Vilniaus Balsių progimnazija
4 kl. III vieta Tadas Juodžbalis Vilniaus Žeručio pradinė mokykla

5 kl. I vieta Ieva Randakevičiūtė Klaipėdos Vitės pagrindinė mokykla
5 kl. II vieta Eimantas Petravičius Vilniaus „Ąžuolyno“ progimnazija
5 kl. III vieta Irmantas Kačinskis Šiaulių r. Raudėnų mokykla-daugiafunkcinis centras

 DAR KARTĄ SVEIKINAME NUGALĖTOJUS!