2019 METŲ RUDENS SEMESTRO KINGS LIETUVIŲ KALBOS FINALISTŲ REITINGAS!

Paskelbta: 2019 Lapkritis 28d.
2019 METŲ RUDENS SEMESTRO KINGS LIETUVIŲ KALBOS FINALISTŲ REITINGAS!

2019 METŲ RUDENS SEMESTRO KINGS LIETUVIŲ KALBOS FINALISTŲ REITINGAS!

KINGS LIETUVIŲ KALBOS FINALISTŲ REITINGAS!

KINGS lietuvių kalbos finalą vykdėme lapkričio 16 dieną! Tikime, jog kiekvienas finalo dalyvis nuo finalo vykdymo dienos iki šiandien nenustojo galvoti apie savo pasirodymą KINGS lietuvių kalbos olimpiados finale, tad džiaugiamės, jog jau šiandien pagaliau galime pasidalinti lietuvių kalbos finalo reitingu ir suteikti progą kiekvienam mokiniui išsiaiškinti, kurią vietą užėmė Lietuvos mastu ir kas gi laimėjo prizines vietas!

Kur rasti nacionalinį reitingą? Spauskite čia: LIETUVIŲ KALBOS NACIONALINIS REITINGAS

Svarbu:
* Papildoma užduotis (rašinys) buvo vertinama tik tiems dalyviams, kurie surinko daugiausiai taškų savo amžiaus grupėje ir varžėsi dėl prizinės vietos (įvertinimai pateikti reitinge).
* Dėl duomenų apsaugos įstatymo yra rodoma tik dalis dalyvio vardo ir dalis pavardės (pirmos trys raidės).
* Atsakymų lapus gali atsisiųsti tik dalyvis, prisijungęs prie dalyvio paskyros.
* Kad būtų lengviau surasti save dideliame reitinge, spausk klaviatūroje mygtukus "CTRL" ir "F: vienu metu, suvesk savo dalyvio kodą ir spausk "Enter". 

 


2019 metų rudens sezono KINGS lietuvių kalbos visų amžiaus grupių prizinis fondas:
*I-oji vieta - momentinis fotoaparatas;
*II-oji vieta - belaidės ausinės;
*III-oji vieta - išmanioji apyrankė.


Jei dalyvis laimėjo prizinę vietą: Pavyko iškovoti prizinę vietą olimpiados finale? Sveikiname ir labai džiaugiamės! Dėl pelnyto prizo pristatymo susisieksime su Tavimi registracijoje nurodytais kontaktais. Prizų pristatymas bus suderintas asmeniškai telefonu. 

Tikimės, jog lietuvių kalbos finalo metu pasisėmei daug naudingos informacijos, galbūt išmokai naujų dalykų, o galbūt atradai savo žinių spragas ir dabar žinai kuriuos gebėjimus dar reikia tobulinti! Didžiuojamės Tavimi ir tikimės, jog didžiuojiesi savimi!

Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda