KĄ DARYTI PASIBAIGUS VISIEMS KINGS RUDENS SEMESTRO FINALAMS?

Paskelbta: 2019 Lapkritis 25d.
KĄ DARYTI PASIBAIGUS VISIEMS KINGS RUDENS SEMESTRO FINALAMS?

KĄ DARYTI PASIBAIGUS VISIEMS KINGS RUDENS SEMESTRO FINALAMS?

KĄ DARYTI PASIBAIGUS VISIEMS KINGS RUDENS SEMESTRO FINALAMS?

Paskutinysis KINGS finalas, pasaulio pažinimo finalas, įvyko praėjusį šeštadienį (lapkričio 23dieną) ir vainikavo KINGS rudens semestro olimpiadų pabaigą! Kas toliau? 

ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA
Anglų kalbos olimpiada įvyko pati pirma, tad šiuo metu visi mokiniai gali sėkmingai pasitikrinti savo rezultatus bei anglų kalbos finalistų reitinge pamatyti, kurią vietą užėmė olimpiados finale Lietuvos arba mokyklos mastu! 
Kaip pasitikrinti anglų kalbos rezultatus? Spausk čia.
Kaip rasti anglų kalbos finalistų reitingą? Spausk čia.

MATEMATIKOS OLIMPIADA
Šį rudenį antroji KINGS olimpiada buvo matematikos olimpiada! Matematikos olimpiados finalo rezultatai jau yra paskelbti, o nacionalinis reitingas bus paskelbtas jau greitai! Sek naujienas internetiniame puslapyje www.kings.lt bei KINGS socialiniame tinkle Facebook ir pirmas sužinok apie matematikos nacionalinio reitingo paskelbimą!
Kaip pasitikrinti matematikos rezultatus? Spausk čia.

LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA
Po anglų kalbos ir matematikos olimpiadų finalų sužibėjo trečiasis finalas - lietuvių kalbos olimpiados finalas! Džiaugiamės, jog jau gali sėkmingai pasitikrinti lietuvių kalbos olimpiados finalo rezultatus, o nacionalinis lietuvių kalbos olimpiados finalistų reitingas bus paskelbtas iš karto po matematikos reitingo!
Kaip pasitikrinti lietuvių kalbos rezultatus? Spausk čia.

PASAULIO PAŽINIMO OLIMPIADA
Ketvirtasis KINGS finalas įvyko praėjusį šeštadienį, tad kol kas pasaulio pažinimo olimpiados finalo rezultatų bei finalistų reitingo matyti negali. Tačiau KINGS finalų rezultatai yra skelbiami per 5-7 darbo dienas, tad savo rezultatus galėsi pamatyti jau greitai!

Dėkojame visiems KINGS finalų dalyviams už norą tobulėti, norą dalyvauti bei pasiekti aukštumas kartu su mumis! Šis rudens semestras buvo kupinas naujovių bei malonių staigmenų, tačiau tai dar ne pabaiga! Mes, kaip ir Jūs, nekantraudami laukiame matematikos, lietuvių kalbos ir pasaulio pažinimo olimpiadų prizininkų sąrašo!