SKELBIAMI MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

Paskelbta: 2019 Lapkritis 17d.
SKELBIAMI MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

SKELBIAMI MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

SKELBIAMI MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

KINGS rudens semestras įpusėjo - jau paskelbėme anglų kalbos rezultatus bei prizininkus, tad atėjo matematikų eilė! Šiandien skelbiame matematikos olimpiados finalo rezultatus, o ne už ilgo skelbsime ir nugalėtojus!

KAIP PASITIKRINTI REZULTATĄ?
1. Užsuk į internetinę svetainę www.kings.lt ;
2. Pagrindiniame puslapyje esančiame langelyje PATIKRINK SAVO REZULTATĄ "Dalyvio kodas", įrašyk savo dalyvio kodą ir spausk ,,Tikrinti”;
3. Paspaudęs mygtuką ,,Matematikos olimpiados finalas 2019 ruduo” sužinosi savo rezultatą!

KAS SKELBIAMA ,,Matematikos olimpiados finalas 2019 ruduo” PUSLAPYJE?
* Surinktų taškų skaičių ir procentinę surinktų taškų išraišką (pagal norminio vertinimo kriterijų apskaičiuotas rezultatas);
* Kiek taškų buvo skirta kiekvienai olimpiados užduočiai;
* Teisingus ir savo pasirinktus atsakymus;
* Savo atsakymų lapo skenuotą versiją (būtina prisijungti prie profilio, kad galėtum atsisiųsti jį).

SVARBU! Iki lapkričio 20 dienos 17 val. dalyviai turi teisę teikti apeliacijas ir siųsti jas info@kings.lt. Vėliau apeliacijos nebus priimamos. Pasibaigus apeliacijų teikimo laikotarpiui, lapkričio 28 dieną bus paskelbtas nacionalinis reitingas: dalyviai turės galimybę sužinoti, kokią vietą jie užima bendrame visų finale dalyvavusių matematikos finalistų kontekste.

KAS TAPS MATEMATIKOS FINALO PRIZININKAIS?
Prizininkais taps tie olimpiadų dalyviai, kurie finale savo amžiaus kategorijoje surinko didžiausią balų skaičių. Sužinoti, kas laimėjo 1-3 vietas kiekvienoje amžiaus grupėje bus galima po nacionalinio reitingo sudarymo. Visą informaciją apie prizų atsiėmimą pranešime olimpiadų nugalėtojams registracijoje nurodytu telefonu bei el. paštu.


NAUJIENA! TIK MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO DALYVIAMS! 
Pirmą kartą KINGS matematikos finalų istorijoje finalas turi tęstinumą ir geriausi mokiniai yra kviečiami į papildomą KTU docento Bronislovo Burgio konkursą - Žvaigždžių spiečiusKINGS rudens semestro matematikos finalo užduotys buvo papildytos atskira matematiko B. Burgio rengtų uždavinių dalimi kiekvienai klasei. Geriausiai specialias matematikos eksperto užduotis išsprendę 4, 5, 8, 11 ir 12 klasių mokiniai gruodžio mėnesį bus kviečiami į Žvaigždžių spiečiaus konkursą, kuriame varžysis dėl 50-300 eurų vertės premijų. Registracijos formą į konkursą galite rasti čia.


Tikimės, jog matematikos finalo metu pasisėmei daug naudingos informacijos, galbūt išmokai naujų dalykų, o galbūt atradai savo žinių spragas ir dabar žinai kuriuos gebėjimus dar reikia tobulinti! Mes, kaip ir Tu, nekantriai laukiame nacionalinio reitingo bei šio semestro nugalėtojų sąrašo!