KAS TAVĘS LAUKS LIETUVIŲ KALBOS FINALE?

Paskelbta: 2019 Lapkritis 15d.
KAS TAVĘS LAUKS LIETUVIŲ KALBOS FINALE?

KAS TAVĘS LAUKS LIETUVIŲ KALBOS FINALE?

KAS TAVĘS LAUKS LIETUVIŲ KALBOS FINALE?

Lietuvių kalbos olimpiados finale, kaip ir matematikos olimpiados finale, Tavęs lauks ne tik lietuvių kalbos užduotys, bet ir muzika bei saldumynai! Lietuvių kalbos olimpiados finalas vyks jau rytoj – lapkričio 16 dieną ir visą reikalingą informaciją apie finalą rasi čia!

MUZIKA
Kviečiame Tave, Tavo tėvelius, mokytojus ir visus, kurie atvyks į didžiausią Lietuvoje olimpiadinį renginį! Tik šį šeštadienį, lapkričio 16 dieną, norime pakviesti į mūsų finalų draugų koncertus, kurie vyks Kauno miesto olimpiados vykdymo centre! Kaune Tavęs lauks Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija, kuri visą dieną rūpinsis jaukia ir muzikos pripildyta atmosfera KTU Elektronikos rūmuose!

“TROLLI” GUMINUKAI

Lietuvių kalbos finalo metu KINGS olimpiadų finaluose mokinius, jų tėvelius bei mokytojus pasitiks didelė gausa “Trolli” guminukų! Džiaugiamės galėdami pranešti, jog šie guminukai pasieks kiekvieną KINGS lietuvių kalbos olimpiados finalo dalyvį visuose KINGS olimpiadų centruose:Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Utenoje!

 IKI SUSITIKIMO LIETUVIŲ KALBOS FINALE!