KINGS KOMANDA DĖKOJA KINGS PARTNERIAMS!

Paskelbta: 2019 Lapkritis 11d.
KINGS KOMANDA DĖKOJA KINGS PARTNERIAMS!

KINGS KOMANDA DĖKOJA KINGS PARTNERIAMS!

KINGS KOMANDA DĖKOJA KINGS PARTNERIAMS!

Praėjusį šeštadienį vykęs KINGS matematikos olimpiados finalas buvo ypatingas ne tik susirinkusiems mokiniams, jų tėveliams ir mokytojams, bet ir mums – KINGS komandos nariams! Dar niekada neturėjome finalo, kuris būtų toks įvairus ir toks gausus, būtent dėl šios sukurtos linksmos ir jaukios atmosferos, tariame didžiausią padėką KINGS partneriams!

PARTNERIAI LIETUVOS MASTU

Visuose KINGS olimpiadų finalų vykdymo centruose Kingsiečių geromis emocijomis rūpinosi PERGALĖ, dovanodama gliukozės pripildytus “Troosik” guminukus! Kiekvienam mokiniui, sudalyvavusiam KINGS matematikos finale, buvo įteiktas KINGS sertifikatas bei pakelis skaniausių bei smagiausių guminukų Lietuvoje – “Troosik” guminukų! PRIMENAME, jog šiuo metu vis dar vyksta “Troosik” konkursas, tad fotografuokis su “Troosik” guminukais, žymėk #kings #troosik #pergale ir laimėk visą dėžę “Troosik” guminukų!

PARTNERIAI VILNIUJE

Matematikos finalas Vilniuje kvietė kiekvieną Kingsietį pasinerti į skaičių, robotų ir programavimo veiklas! Šiomis interaktyviomis veiklomis praeitą šeštadienį pasirūpino Robotikos mokykla! Dėkojame Robotikos mokyklos mokytojams, jog prieš matematikos finalo pradžią paruošė Kingsiečių protus tobulam matematinių uždavinių sprendimui! Tam, kad gliaudyti uždavinius būtų dar lengviau, Vilniaus centre mokinių laukė ne tik gliukozės prisotinti guminukai Troosik, bet ir mūsų draugų - PERGALĖ – specialiai Kingsiečiams dovanojami kompiuteristų, programuotojų bei žaidimų mėgėjų AFK vafliai!

PARTNERIAI KLAIPĖDOJE

Šeštadienio rytą KINGS Klaipėdos olimpiados vykdymo centre mokinius pasitiko Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijos stygininkės, padovanojusios gražiausią muziką matematikos olimpiados finalo dalyviams! Dėkojame konservatorijos atstovėms už sukurtą nuostabią atmosferą, padėjusią daugeliui finalo dalyvių atsipalaiduoti ir įveikti stresą! Daugiau informacijos apie Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatoriją rasite čia

PARTNERIAI KAUNE

Kauno mieste vykusiame KINGS matematikos finale sulaukėme Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos atstovų! Norime nuoširdžiai padėkoti atvykusiems gimnazijos mokiniams bei mokytojams už skirtą laiką, už sukeltas šypsenas pasirodymo metu ir už nuoširdžius pasirodymus! Jei norite daugiau sužinoti apie Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnaziją, spauskite čia.

PARTNERIAI ŠIAULIUOSE

Draugiška, vaikus, tėvelius ir mokytojus įtraukianti laukimo ir pasiruošimo KINGS matematikos finalui erdvė Šiauliuose buvo sukurta dėka Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos atstovų! Tariame nuoširdų ačiū gimnazijai ir taip pat sveikiname ją su 80-mečio sukaktimi, kurią Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija mini būtent šiais metais! Daugiau informacijos apie gimnaziją galite rasti čia.

 DAR KARTĄ DĖKOJAME VISIEMS PARTNERIAMS IR TIKIMĖS TOLIMESNIO BENDRADARBIAVIMO ATEITYJE!