KAS TAVĘS LAUKS MATEMATIKOS FINALE?

Paskelbta: 2019 Lapkritis 8d.
KAS TAVĘS LAUKS MATEMATIKOS FINALE?

KAS TAVĘS LAUKS MATEMATIKOS FINALE?

KAS TAVĘS LAUKS MATEMATIKOS FINALE?

Šį KINGS matematikos olimpiados finalą Tavęs lauks ne tik matematinės užduotys, bet ir daug muzikos, saldumynų ir kitų atrakcijų, kurias aprašysime čia! PRIMENAME, jog matematikos finalas vyks jau rytoj - lapkričio 9 dieną ir visą reikalingą informaciją apie matematikos finalą gali rasti šioje nuorodoje!

MUZIKA
Kviečiame Jus, šauniausius finalistus, tėvelius, mokytojus ir visus,  kurie atvyksite į didžiausią Lietuvoje olimpiadinį renginį! Tik šį šeštadienį, lapkričio 9 dieną, norime pakviesti į mūsų finalų draugų koncertus, kurie vyks 3 didžiausiuose olimpiadiniuose centruose: Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. 

Kaune tavęs lauks Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija!
Pasirodymų laikas:  9:30-10:00; 11:00-11:45; 13:00-13:45 

Klaipėdoje tavęs lauks Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija 
Pasirodymų laikas: 9:00 iki 10:00

Šiauliuose tavęs lauks Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija
Pasirodymų laikas: 13:00-13:45 iki 14:45 - 15:30 

"TROOSIK" GUMINUKAI
Šį semestrą KINGS olimpiadų finaluose mokinius, jų tėvelius bei mokytojus pasitiks didelė gausa “Troosik” guminukų! Norime padėkoti PERGALĖ, jog rūpinasi mūsų Kingsiečių geromis emocijomis finalų metu! PERGALĖ, dovanodama gliukozės pripildytus “Troosik” guminukus, padės sukurti ne tik dar šventiškesnį savaitgalį, bet ir nuskinti aukščiausius #pergalės rezultatus KINGS finalistams! Džiugu, jog “Troosik” guminukai pasieks kiekvieną Kingsietį visuose KINGS olimpiadų centruose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Utenoje!
"Troosik" konkursas - krimsk linksmai, fotografuokis olimpiados centre su guminukais orginaliai, dalinkis nuotraukomis savo instagram paskyroje ir tagink #kings #troosik #pergale bei žymėk olimpiados miestą, kuriame šiais metais dalyvauji! Vienam laimingajam atiteks visa pilna dėžė "Troosik" guminukų!

NAUJIENOS VILNIUJE
Šio semestro matematikos finalas Vilniuje kviečia kiekvieną pasinerti į skaičių, robotų, programavimo bei į kitas interaktyvias veiklas! Mūsų olimpiados centre (Vilniaus Gedimino Technikos universitetas) įsikursianti Robotikos mokyklos erdvė nuo pat ankstyvo šeštadienio ryto lauks kiekvieno iš jūsų! Mūsų renginio draugai - šauniausi Robotikos mokyklos mokytojai pasirūpins, jog kingsiečio protas būtų paruoštas gliaudyti matematikos finalo uždavinius. Po olimpiados jūsų lauks atpalaiduojančios ir žaismingos veiklos.
O kad gliaudyti uždavinius būtų dar lengviau ir protas būtų pamaitintas, Vilniaus centre jūsų lauks ne tik gliukozės prisotinti guminukai Troosik, bet ir mūsų draugų - Pergalė specialiai jums dovanojami kompiuteristų, programuotojų, žaidimų mėgėjų AFK vafliai! 

 IKI SUSITIKIMO FINALE!