KINGS RUDENS SEMESTRO NAUJIENOS: guminukai "Tröösik" - kas tai?

Paskelbta: 2019 Spalis 31d.
KINGS RUDENS SEMESTRO NAUJIENOS: guminukai "Tröösik" - kas tai?

KINGS RUDENS SEMESTRO NAUJIENOS: guminukai "Tröösik" - kas tai?

KINGS RUDENS SEMESTRO NAUJIENOS!

Kadangi finaliniai olimpiadų savaitgaliai kiekvienais metais auga į vis didesnius renginius, šiais metais siekiame savo renginių profilį papildyti naujomis, dar neišbandytomis idėjomis. Vienas iš pagrindinių KINGS tikslų šį semestrą – sukurti interaktyvią ir šventinę aplinką, taikant moksliniais tyrimais įrodytus dėmesio sutelkimo bei mokymosi procesą gerinančius metodus. Viena iš pagrindinių priemonių – gliukozė. Gliukozė – tai angliavandenis, kuris teikia mums energiją, būtiną išgyventi, tai vienas iš pagrindinių energijos šaltinių žmogaus organizme vykstantiems procesams. Ji dalyvauja daugybėje procesų, vykstančių žmogaus organizme. Gliukozė yra būtina viso organizmo veiklai, ypač smegenų sistemai, ji yra reikalinga įtemptai dirbantiems žmonėms – ji greitai pašalina atsiradusį nuovargį. Būtent dėl šių faktorių šį semestrą KINGS olimpiadų finaluose mokinius, jų tėvelius bei mokytojus pasitiks didelė gausa “Troosik” guminukų! Norime padėkoti PERGALĖ, jog rūpinasi mūsų Kingsiečių geromis emocijomis finalų metu! PERGALĖ, dovanodama gliukozės pripildytus “Troosik” guminukus, padės sukurti ne tik dar šventiškesnį savaitgalį, bet ir nuskinti aukščiausius #pergalės rezultatus KINGS finalistams!

GUMINUKAI “TROOSIK”. KAS TAI?

“Tröösik” – tai unikalus jaunimui įdomus produktas, kiekvienoje pakuotėje turintis net šešis skirtingus skonius ir net šešių skirtingų apatinių formų guminukus!

Trijų rūšių supakuoti guminukai:
“Troosik Mixed colors” – tradiciniai spalvingi vaisių ir uogų guminukai su minkšta pagalvėle;
“Troosik Sour darks” – tamsūs rūgščiu cukrumi apibarstyti uogų, vaisių bei kolos skonio guminukai;
“Troosik Sweet brights” – šviesūs ir itin minkšti vaisių, uogų bei tutti-frutti skonio guminukai.

Nuoširdžiai dėkojame PERGALĖ už pagalbą KINGS finalų metu sukurti draugišką ir interaktyvią erdvę, dalinantis jaunatviškas ir geras emocijas kuriančiais, želatino pagrindu gaminamais skanumynais jaunimui! Džiugu, jog “Troosik” guminukai pasieks kiekvieną Kingsietį visuose KINGS olimpiadų centruose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Utenoje!