KINGS RUDENS SEMESTRO NAUJIENOS: gražiausia pasaulio kalba - muzikos kalba!

Paskelbta: 2019 Spalis 31d.
KINGS RUDENS SEMESTRO NAUJIENOS: gražiausia pasaulio kalba - muzikos kalba!

KINGS RUDENS SEMESTRO NAUJIENOS: gražiausia pasaulio kalba - muzikos kalba!

KINGS RUDENS SEMESTRO NAUJIENOS!

Kadangi finaliniai olimpiadų savaitgaliai kiekvienais metais auga į vis didesnius renginius, šiais metais siekiame savo renginių profilį papildyti naujomis, dar neišbandytomis idėjomis. Vienas iš pagrindinių KINGS tikslų šį semestrą – sukurti interaktyvią ir šventinę aplinką, taikant moksliniais tyrimais įrodytus dėmesio sutelkimo bei mokymosi procesą gerinančius metodus. Vienas iš pagrindinių metodų – muzika. Mūsų organizmas reaguoja į muziką visą gyvenimą, pradedant kūdikyste ir baigiant senatve. Visa informacija, kurią mes priimame klausydami muzikos, mums artimesnė, priimtinesnė, lengviau suprantama ir įsisavinama. Todėl šį semestrą KINGS olimpiadų finaluose mokinius, jų tėvelius bei mokytojus pasitiks muzika! Norime pasidalinti KINGS olimpiados partneriais, kurių dėka, olimpiados finalų dienomis mokiniai turės progą ne tik dalyvauti olimpiadoje, bet ir mėgautis gražiausia pasaulyje kalba – muzikos kalba!

KAUNAS – Kauno J. Naujalio muzikos gimnazija
Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazija – valstybinė bendrojo ugdymo mokykla, vykdanti pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo kartu su muzikos ugdymu programas. Šios mokyklos mokiniai gerai parengiami pagrindinės ir vidurinės mokyklos egzaminams, Lietuvos muzikos akademijos ir kitų aukštųjų mokyklų įvairių specialybių (teisės, medicinos, vadybos, humanitarinių mokslų) studijoms. 

KLAIPĖDA – Klaipėdos S. Šimkaus konservatorija
Jau daugiau nei devyniasdešimt metų Klaipėdoje gyvuoja Stasio Šimkaus įkurta, Lietuvos muzikų kalve vadinama, gimnazijos tipo mokykla - Stasio Šimkaus konservatorija. Per visus gyvavimo metus paruoštas didelis būrys žymių muzikų-profesionalų. Jei nori būti vienu iš jų ir esi baigęs 8,9, ar 10 klasių, bei myli muziką, prisijunk prie S. Šimkaus konservatorijos!

ŠIAULIAI – Šiaulių S. Sondeckio menų gimnazija
Šiais metais 80-mečio sukaktį mininti Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija – bendrojo ugdymo mokykla, vykdanti specializuoto ugdymo krypties programas (pradinio ugdymo kartu su muzikos ugdymu, pradinio ugdymo kartu su dailės ugdymu, pagrindinio ugdymo kartu su muzikos ugdymu, pagrindinio ugdymo kartu su dailės ugdymu, akredituotą vidurinio ugdymo kartu su muzikos ugdymu, akredituotą vidurinio ugdymo kartu su dailės ugdymu programas). Gimnazijoje mokiniai įgyja pradinį, pagrindinį išsilavinimą, o sėkmingai pabaigus mokymo programas ir išlaikius brandos egzaminus, įgyjamas vidurinis išsilavinimas, gaunamas brandos atestatas, suteikiantis galimybę tęsti mokslus įvairios krypties studijų programose bet kurioje aukštojoje mokykloje.

Nuoširdžiai dėkojame partneriams už pagalbą KINGS finalų metu sukurti draugišką, interaktyvią vaikus, tėvelius ir mokytojus įtraukiančią laukimo ir pasiruošimo KINGS edukaciniam konkursui erdvę olimpiados centruose Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose!