VISKAS APIE ANGLŲ KALBOS FINALĄ!

Paskelbta: 2019 Spalis 24d.
VISKAS APIE ANGLŲ KALBOS FINALĄ!

VISKAS APIE ANGLŲ KALBOS FINALĄ!

ANGLŲ KALBOS FINALAS JAU ŠĮ ŠEŠTADIENĮ!

 

Pirmoji olimpiada, pradedanti rudens semestro KINGS olimpiadų maratoną, įvyks jau šį šeštadienį (spalio 26 dieną)! Tikimės, jog Tu, Kingsieti, anglų kalbos olimpiadai pasiruošei puikiai, tad prieš dalyvavimą finale Tau lieka tik vienas dalykas - įsitikinti ar žinai visą informaciją apie anglų kalbos olimpiados finalo vykdymą!

 

 ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO VYKDYMO CENTRAI

Vilnius - Vilniaus Gedimino technikos universitetas, vadybos fakultetas (Saulėtekio al. 11)
Kaunas - Vytauto Didžiojo universitetas (S. Daukanto g. 28)
Klaipėda - Socialinių mokslų kolegija (Nemuno g. 2)
Panevėžys - Kauno Technologijos universitetas, Panevėžio technologijų ir verslo fakultetas (Nemuno g. 33)
Šiauliai - Šiaulių universitetas (P. Višinskio g. 25)
Alytus - Alytaus kolegija (Seirijų g. 2)
Utena - Utenos kolegija (Maironio g. 7)


 ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO VYKDYMO LAIKAI

10:00val. - 2, 8 klasės
11:45val. - 3, 11/12 klasės
13:45val. - 4, 10 klasės
15:30val. - 5, 9 klasės
17:00val. - 6, 7 klasės


 VISI DALYVIAI ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO METU KARTU SU SAVIMI PRIVALO TURĖTI
*DALYVIO KODĄ -  tai kodas, su kuriuo mokinys sprendė kvalifikacinio etapo užduotis;
*Asmens tapatybę įrodantį dokumentą (atvykus į finalą, registracijos punkte dokumentai nėra tikrinami, tačiau kilus įtarimui dėl dalyvio amžiaus ar tapatybės gali būti paprašyta jį pateikti);
*Gerą nuotaiką!
Visas reikalingas priemones olimpiadai (rašiklį, juodraštį, užduočių lapus) dalyviams parūpins KINGS komanda.

 


 ATVYKUS Į OLIMPIADOS CENTRĄ

Į olimpiados centrą pakanka atvykti 20-30 minučių iki olimpiados pradžios, tačiau labai svarbu nevėluoti į savo amžiaus grupei nurodytą laiką. Dalyviai pavėlavę daugiau nei 15 minučių į olimpiados finalą neįleidžiami.

Atvykus į olimpiados centrą nurodytu adresu sekite iškabintas nuorodas ir rodykles, kad pasiektumėte reikiamas auditorijas, registracijos punktą. Registracijos punkte Jus pasitiks KINGS olimpiados organizatoriai.

 SVARBU! Prieš praeinant registracijos punktą rekomenduojame nusirengti striukes ir pasiimti tik pačius reikalingiausius daiktus. Pro registracijos punktą gali praeiti tik olimpiados dalyviai.


 FINALO UŽDUOTYS

50 testininių uždavinių (+rašinys). Anglų kalbos finalo rašinys bus vertinamas tik tuo atveju, jei mokiniai surinks vienodą taškų skaičių ir varžysis dėl prizinių vietų.

Prasidėjus olimpiadai dalyvis gauna: tušinuką, užduočių lapą bei atsakymų lapą, jeigu reikia – juodraštį.

Užduočių atsakymus dalyvis privalo perkelti į atsakymų lapą ir jį atiduoti olimpiados organizatoriams. Kitomis formomis pateikti atsakymai ar užduočių sprendimai nėra vertinami.


  OLIMPIADOS TRUKMĖ

Olimpiados finalo trukmė - lygiai valanda. Dar 10 papildomų minučių yra skiriama instruktažui apie atsakymų lapo pildymą ir olimpiados tvarką. 


 

 PO OLIMPIADOS 

Pasibaigus olimpiadai dalyvis privalo atiduoti užpildytą atsakymų lapą KINGS olimpiadų organizatoriams.

Atidavęs atsakymų lapą, mokinys gauna sertifikatą, patvirtinantį apie dalyvavimą Tarptautinės KINGS olimpiados finale. Po olimpiados dalyvis su savimi gali išsinešti užduočių lapą, juodraštį, tušinuką bei gautą sertifikatą.

 SVARBU! Pasibaigus olimpiadai mažieji olimpiados dalyviai nebus išleidžiami iš olimpiados centro be lydinčio asmens. Tad maloniai prašome iš anksto susitarti su dalyviu dėl susitikimo po olimpiados.

Olimpiados akimirkos yra įamžinamos ir talpinamos KINGS Lietuva Facebook paskyroje. Dalyvaudamas olimpiados finale dalyvis sutinka su šia sąlyga.


 

 FINALO REZULTATŲ SKELBIMAS

Finalinio etapo rezultatai yra skelbiami per 5-7 darbo dienas po finalinio etapo pabaigos www.kings.lt svetainėje. Rezultatą galima bus pasitikrinti su dalyvio kodu. Po rezultatų paskelbimo skiriamas apeliacijų laikotarpis. Po jo skelbiamas nacionalinis reitingas ir nugalėtojai!

Prizinių vietų nugalėtojai (I-III vietos kiekvienoje olimpiadoje bei kiekvienoje amžiaus grupėje) apdovanojami prizais. Dėl prizų įteikimo su kiekvienu nugalėtoju susiekiama asmeniškai mokinio paskyroje nurodytu kontaktiniu numeriu. Prizinis fondas:  

I vieta – momentinis fotoaparatas;

II vieta - belaidės ausinės;

III vieta - išmanioji apyrankė.


 KITAS SEMESTRAS

Naujo semestro pradžioje visi olimpiados dalyviai gauną diplomą, kuris patvirtina pasiektą žinių lygį Tarptautinės KINGS olimpiados finale.

Diplomai pasiekia dalyvius pagal KINGS mokinio paskyroje nurodytą mokyklą.

KINGS dalyvio anketa www.kings.lt svetainėje išlieka iki kitų semestrų, tad prasidėjus naujam sezonui nereikia kurtis senos anketos, nes užtenka prisijungti į jau turimą!


 

Primename - mokiniai, apmokėję dalyvio mokestį, savo anketose gali rasti parengiamąsias užduotis. Tikime, jog mokiniai išsprendę šiuos testus, užtvirtins savo žinias ir finale pasirodys sėkmingai!

 

Nekantriai laukdama susitikimo ir puikių rezultatų,
KINGS komanda