KINGS RUDENS SEMESTRO PRIZAI: sertifikatai, diplomai, išmanieji prizai ir dar daugiau!

Paskelbta: 2019 Spalis 23d.
KINGS RUDENS SEMESTRO PRIZAI: sertifikatai, diplomai, išmanieji prizai ir dar daugiau!

KINGS RUDENS SEMESTRO PRIZAI: sertifikatai, diplomai, išmanieji prizai ir dar daugiau!

KINGS RUDENS SEMESTRO PRIZAI: sertifikatai, diplomai, išmanieji prizai ir dar daugiau!

Kaip ir kiekvieną semestrą, taip ir šį, KINGS olimpiadų nugalėtojams suteiks puikius, išmanius, naudingus ir inovatyvius prizus! Tačiau KINGS prizų sąraše ne tik pagrindiniai prizai, o kur kas daugiau!

ĮVERTINIMAS UŽ KVALIFIKACINIAME ETAPE PARODYTUS GABUMUS
VISI kvalifikacinio etapo dalyviai po rezultatų paskelbimo savo mokinio paskyroje gauna el. sertifikatą, patvirtinantį dalyvavimą tarptautinės olimpiados kvalifikaciniame etape!

ĮVERTINIMAS UŽ DALYVAVIMĄ FINALE
KINGS olimpiada visiems finalo dalyviams finalo metu įteikia tušinukus ir sertifikatus, patvirtinančius dalyvavimą finaliniame olimpiados etape!

ĮVERTINIMAS UŽ FINALINIAME ETAPE PARODYTUS GABUMUS
Kito semestro pradžioje (pavasarį) į finalistų mokyklas bus atvežti/atsiųsti diplomai visiems finalistams, patvirtinantys pasiektą žinių lygį šio (rudens) semestro finaluose!

ĮVERTINIMAS UŽ PASIEKTĄ PRIZINĘ VIETĄ FINALE
Visas prizinis fondas yra skirtas matematikos, pasaulio pažinimo, anglų ir lietuvių kalbos olimpiadų dalyviams. Kiekvienoje klasės grupėje yra po tris laimėtojus (tai dalyviai, surinkę daugiausiai taškų savo grupėje). Kiekvienais metais KINGS olimpiada išdalina net 93 prizus

2019 metų rudens semestro KINGS prizai:
I-oji vieta
 - Momentinis fotoaparatas (x31);
II-oji vieta - Belaidės ausinės (x31);
III-oji vieta - Išmanioji apyrankė (x31)

Žinome, kad šiais laikais yra svarbu turėti išmaniuosius prietaisus, nes nėra dienos be technikos mūsų rankose! Technologinė pažanga padeda mokytis, domėtis apie mokykloje išgirstus įdomius faktus plačiau ir pažinti pasaulį taip, kaip dar niekas nėra pažinęs iki šiol! Kings olimpiada, atsižvelgdama į šiandienos tendencijas, olimpiados prizus išrenka geriausiai atitinkančius Jūsų norus, todėl norime pasidalinti kuo yra naudingi Kings prizai:

MOMENTINIAI FOTOAPARATAI - pagauk akimirką ir paliesk ją! Jei pabodo fiksuoti gyvenimo akimirkas su telefone esančia kamera ir jei užfiksuotą nuotrauką nori turėti savo rankose vos per kelias minutes, siūlome Tau momentinį fotoaparatą! 

BELAIDĖS AUSINĖS - sparčiai populiarėjanti technologija, kurią noriai išbando sportininkai, žaidimų mėgėjai ir ypač jaunoji karta! Bluetooth ausinės neturi laidų, jos patogiai ir greitai yra sujungiamos su skirtingais įrenginiais bei stebina puikia garso kokybe - tai tik keletas privalumų, o likusius galėsi atrasti, kuomet belaidės ausinės pasieks Tave!

IŠMANIOSIOS APYRANKĖS - šiandien itin dažnai pastebima, jog pramoga tapusiu kiekvienos dienos žingsnių matuokliu naudojasi kiekvienas! Palaikyti sveiką gyvenseną lengvai ir patogiai gali padėti išmanioji apyrankė, kuri kiekviename žingsnyje bus kartu su Tavimi!

Primename, jog pirmoji galimybė gauti prizus bus jau netrukus – pirmasis KINGS finalas (anglų kalbos finalas) Tavęs laukia jau šį šeštadienį (spalio 26 dieną)! Linkime sėkmės besiruošiant finalui ir sakome Tau iki susitikimo anglų kalbos finale!