KAIP DALYVAUTI KINGS FINALUOSE?

Paskelbta: 2019 Spalis 15d.
KAIP DALYVAUTI KINGS FINALUOSE?

KAIP DALYVAUTI KINGS FINALUOSE?

KAIP DALYVAUTI KINGS FINALUOSE?

KINGS kvalifikaciniam etapui atėjus į pabaigą, nusiminti tikrai nereikia, nes tai tik KINGS rudens sezono pradžia! KINGS kvalifikacinis etapas buvo tik pirmas žingsnis finalo link ir tikimės, jog Tu, Kingsieti, jį įveikei! Ką daryti toliau, išsprendus kvalifikacinio etapo testus ir sužinojus savo rezultatus? Skaityk toliau!

 

REZULTATO PASITIKRINIMAS

Jeigu, vis dėlto, dar nespėjai pasitikrinti savo rezultato, primename, jog tai padaryti gali įrašęs savo dalyvio kodą į www.kings.lt pagrindiniame puslapyje esantį langelį “PATIKRINK SAVO REZULTATĄ”. Jeigu Tavo rezultatas yra 50%ir daugiau – sveikiname – Tu patekai į finalą!

 

REZULTATŲ SKILTYJE – NE TIK REZULTATAI

Rezultatų skiltyje, kairėje pusėje gali matyti savo pasirinktus atsakymus bei teisingus atsakymus, taip pat savo rezultatą, išreikštą procentais bei taškais, tačiau tai dar ne viskas! Rezultatų skiltyje taip pat gali rasti:


Savo kvalifikacinio testo darbą – jį gali atsisiųsti ir jame gali matyti visus kvalifikacinio etapo klausimus, atsakymus, savo klaidas bei teisingus atsakymus. 


KINGS sertifikatą, patvirtinantį Tavo sėkmingą dalyvavimą KINGS kvalifikaciniame etape!


* Apmokėjimo mygtuką, patvirtinantį Tavo dalyvavimą finaliniame KINGS ture! Šį mygtuką gali rasti dešinėje rezultatų skilties pusėje, bei gali pasirinkti keliose olimpiadose dalyvausi – kuo didesnis olimpiadų skaičius, tuo didesnė nuolaida Tau! Patvirtinęs savo dalyvavimą finale, asmeninėje mokinio paskyroje galėsi rasti aktyvuotus pasirengiamuosius finalo testus! Juos išsprendus jausiesi kur kas drąsiau, nes būsi susipažinęs su finalo užduočių formatu ir lygmeniu. 

 

Taigi, dalyvavai KINGS kvalifikaciniame etape, pasitikrinai savo rezultatus, patekai į KINGS finalą ir patvirtinai savo dalyvavimą jame su dalyvio mokesčiu, kas toliau?

Liko paskutiniai, svarbiausi ir linksmiausi žingsniai – PASIRUOŠIMAS, ATVYKIMAS Į FINALĄ IR DALYVAVIMAS JAME! Tad laukiame Tavęs, Kingsieti, pirmajame šio rudens KINGS finale – anglų kalbos finale – jau spalio 26 dieną Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje ir Utenoje!

 

FINALO VIETOS,UNIVERSITETAI

FINALO LAIKAI

KINGS FINALO AKIMIRKOS VILNIUJE

  IKI PASIMATYMO FINALE!