KVALIFIKACINIO ETAPO REZULTATAI!

Paskelbta: 2019 Spalis 13d.
KVALIFIKACINIO ETAPO REZULTATAI!

KVALIFIKACINIO ETAPO REZULTATAI!

SKELBIAMI OLIMPIADOS KVALIFIKACINIO ETAPO REZULTATAI!

 

Tarptautinės olimpiados KINGS kvalifikacinio etapo metu sulaukėme daugiau nei 75 000  mokinių registracijų iš visos Lietuvos, tarp kurių buvai ir Tu! Tad norime tarti didžiausią ačiū Tau, Kingsieti, už norą mokytis, augti ir tobulėti su KINGS! Šių metų rudens semestro kvalifikacinis etapas užbaigtas, tad kartu su pirmojo turo pabaiga, norime su Tavimi pasidalinti jo rezultatais!

 

KAIP PASITIKRINTI KVALIFIKACINIO ETAPO REZULTATĄ?

*Užsuk į puslapį www.kings.lt ; 
*Pagrindiniame puslapyje esančiame langelyje "Pasitikrink savo rezultatą" įrašyk savo dalyvio kodą;
*Pasirink, kurios olimpiados rezultatą nori pamatyti;
*Valio! Dabar gali matyti savo pasiekta kvalifikacinio etapo rezultatą*!
 

*Savo rezultatą gali matyti išreikštą procentais bei taškais. Taip pat gali matyti såavo testo teisingai pasirinktus atsakymus. Puslapio dešinėje pusėje galėsi atsisiųsti el. sertifikatą, patvirtinantį Tavo dalyvavimą KINGS kvalifikaciniame etape!

 

Prie savo rezultato matysi, ar gavai kvietimą į KINGS finalą ir, ar turėsi galimybę sudalyvauti jame! KINGS finalai vyks septyniuose  didžiuosiuose Lietuvos miestuose (universitetuose ar kolegijose): Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Utenoje. 

 


ŠIŲ METŲ RUDENS SEMESTRO FINALŲ DATOS:
Anglų kalbos finalas – spalio 26 dieną;
Matematikos finalas – lapkričio 9 dieną;
Lietuvių kalbos finalas – lapkričio 16 dieną;
Pasaulio pažinimo finalas – lapkričio 23 dieną.


 

Norint dalyvauti finale, reikia atlikti finalo dalyvio mokestį, apie kurį platesnę informaciją rasi, taip pat, prie savo rezultato. Jeigu išsikovojai kelialapį į kelis olimpiados dalykų finalus, suteikiame galimybę juose dalyvauti su nuolaida.

Tikslesne informacija apie dalyvavimą finale (mokinių srautų laikus, vietas ir t.t.) su Tavimi pasidalinsime jau greitai!

 

Didžiuojamės tokiu masiniu Lietuvos mokinių noru domėtis mokomaisiais matematikos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo ir anglų kalbos mokomaisiais dalykais bei siekiu išbandyti savo žinias ir tobulėti toliau. Nekantraujame jau greitai susitikti su sumaniausiais Kingsiečiais  olimpiadų finaluose!