PRASIDEDA ANTROJI KVALIFIKACINIO ETAPO SAVAITĖ!

Paskelbta: 2019 Spalis 7d.
PRASIDEDA ANTROJI KVALIFIKACINIO ETAPO SAVAITĖ!

PRASIDEDA ANTROJI KVALIFIKACINIO ETAPO SAVAITĖ!

PRASIDEDA ANTROJI KVALIFIKACINIO ETAPO SAVAITĖ!

Džiaugiamės, kad jau daugiau nei 55 000 Lietuvos mokinių išreiškė norą šį rudenį išbandyti savo jėgas matematikos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo ir anglų kalbos olimpiadose bei nuo rugsėjo 30 dienos tai sėkmingai daro kvalifikaciniame etape. Kviečiame Tave nepraleisti progos ir pasitikrinti savo žinias!

Norime Tau priminti svarbiausią informaciją, susijusią su kvalifikaciniu etapu
*Pasiruošk kvalifikaciniam etapui! Prisijunk prie savo paskyros www.kings.lt ir spręsk pasirengiamuosius testus. Prisijungęs prie savo paskyros, nuslink puslapį į apačią ir spausk mygtuką "Parengiamosios užduotys".
*
Dalyvauk kvalifikaciniame etape iki spalio 11 dienos! Visiškai nemokamai gali išbandyti savo žinias net keturiose olimpiadose, tad nepraleisk šanso ir dalyvauk. Daugiau informacijos apie šio rudens kvalifikacinį etapą gali skaityti čia: Kvalifikacinis etapas.

Jei pamiršai savo slaptažodį: SPAUSK ČIA

Šį semestrą KINGS komanda išdalins rekordinį skaičių prizų – net 93. Norime pasidalinti su Tavimi šių metų rudens semestro KINGS prizų sąrašu:
I-oji vieta - Momentinis fotoaparatas (x31); 
II-oji vieta - Belaidės ausinės (x31);
III-oji vieta - Išmanioji apyrankė (x31)

Tikriausiai, sužinojęs apie KINGS olimpiados prizus, tą pačią akimirką pagalvojai, jog būtų nuostabu juos laimėti! Momentiniai fotoaparatai, belaidės ausinės, išmaniosios apyrankės – viskas, ko reikia šiuolaikiniam ir moderniam jaunuoliui! Tačiau norint pasiekti šiuos prizus, visų pirma reikia įveikti KINGS kvalifikacinį etapą, tad prisijunkdalyvauk, tobulėk ir laimėk!

Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda