KELIAS NUO KINGS KVALIFIKACINIO ETAPO IKI KINGS PRIZŲ!

Paskelbta: 2019 Spalis 3d.
KELIAS NUO KINGS KVALIFIKACINIO ETAPO IKI KINGS PRIZŲ!

KELIAS NUO KINGS KVALIFIKACINIO ETAPO IKI KINGS PRIZŲ!

KELIAS NUO KINGS KVALIFIKACINIO ETAPO IKI KINGS PRIZŲ!

Tikriausiai, išgirdęs apie KINGS olimpiados prizus, tą pačią akimirką pagalvojai, jog būtų nuostabu juos laimėti! Momentiniai fotoaparatai, belaidės ausinės, išmaniosios apyrankės – viskas ko reikia šiuolaikiniam ir moderniam jaunuoliui! Tačiau norint pasiekti šiuos prizus, reikia praeiti tam tikrus etapus, kuriuos plačiau aprašysime čia!

1 – REGISTRACIJA
Pirmasis žingsnis yra registracija www.kings.lt puslapyje. Užsukęs į šį puslapį, turi užsiregistruoti ir taip susikurti savo asmeninę mokinio anketą. Taip pat yra ir kita galimybė  - Tave gali užregistruoti ir Tavo mokytojas!

2 – NEMOKAMAS KVALIFIKACINIS ETAPAS
Antrąjį žingsnį gali atlikti čia ir dabar, nes KINGS kvalifikacinis etapas jau prasidėjo ir truks net dvi savaites nemokamai internetu (iki spalio 11 dienos). Prisijunk prie susikurtos mokinio anketos, pasirink kurios olimpiados kvalifikacinį testą nori spręsti (matematikos, anglų kalbos, lietuvių kalbos, pasaulio pažinimo) ir pradėk kvalifikacinį etapą!

3 – KVALIFIKACINIO ETAPO REZULTATAI
Pasibaigus kvalifikaciniam etapui (po spalio 11 dienos) paskelbsime KINGS kvalifikacinio turo rezultatus, kuriuos galėsi matyti savo mokinio anketoje arba įvedęs savo dalyvio kodą KINGS pagrindiniame puslapyje. Prie paskelbtų rezultatų galėsi matyti, ar patekai į KINGS finalą ar ne. Jeigu gausi kelialapį į finalą – susitiksime ten!

4 – FINALAS
Kiekvienos KINGS olimpiados finalai vyks skirtingomis dienomis (finalų datas gali rasti čia). Finalas, kitaip nei kvalifikacinis etapas, vyks 7 KINGS olimpiadų centruose visoje Lietuvoje (vietas ir adresus gali rasti čia). Atvyk į finalą, sudalyvauk jame ir lauk rezultatų!

5 – FINALO REZULTATAI
Paskelbus KINGS finalų rezultatus, įvyks apeliacijų laikotarpis. Po šio laikotarpio skelbsime finalistų reitingus, kuriuose galėsi matyti savo užimtą vietą visos Lietuvos mastu ir, žinoma, galėsi matyti nugalėtojus bei prizų laimėtojus!

Štai tokie žingsniai turi būti praeiti, norint laimėti prizus! Šį semestrą KINGS komanda išdalins rekordinį skaičių prizų – net 93! Tad, sėkmės dalyvaujant kvalifikaciniame etape ir iki susitikimo KINGS finale!

 SĖKMĖS KINGS KVALIFIKACINIAME ETAPE!