KINGS ir Bronislovo Burgio paramos fondas skelbia bendradarbiavimą!

Paskelbta: 2019 Rugsėjis 19d.
KINGS ir Bronislovo Burgio paramos fondas skelbia bendradarbiavimą!

KINGS ir Bronislovo Burgio paramos fondas skelbia bendradarbiavimą!

Pradedant šiuos mokslo metus, KINGS olimpiadų organizatoriai ir Bronislovo Burgio paramos ir labdaros fondas turi puikių naujienų Lietuvos matematikams!

Kartu siekdami plėsti mokinių saviraiškos galimybes ir norėdami kelti išorinės motyvacijos lygį, skelbiame naują KINGS matematikos finalo užduočių formatą bei papildomą konkursą Žvaigždžių spiečius! Konkursas bus skirtas gerai KINGS finale pasirodžiusiems mokiniams, norintiems įrodyti, kad yra tikri lyderiai ir nusipelno solidžių premijų!

 

KINGS rudens semestro matematikos finalo užduotys bus papildytos atskira matematiko B. Burgio rengtų uždavinių dalimi kiekvienai klasei. Geriausiai specialias matematikos eksperto užduotis išsprendę 4, 5, 8, 11 ir 12 klasių mokiniai gruodžio mėnesį bus kviečiami į Žvaigždžių spiečiaus konkursą, kuriame varžysis dėl 50-300 eurų vertės premijų.  

 

Bronislovo Burgio labdaros ir paramos fondas dalinasi džiaugsmu ir remia atkakliai mokslo siekiančius moksleivius. Kasmet gražios iniciatyvos dėka mokymosi sąlygos pagerinamos ne vienam stropiam Lietuvos mokiniui. „Į studento klausimą „Kam man ta matematika?“ visada atsakydavau taip: „Tam, kad būtum labiau Žmogus““ – sako B. Burgis.

 

KINGS olimpiadų Lietuvoje vadovė Patricija Kalkytė neslepia džiaugsmo dėl dar vienos kuriamos galimybės Lietuvos mokiniams – „Dažnai pamirštame, kad būti gabiu ir sėkmingu mokiniu yra sunkaus darbo rezultatas. Bendradarbiaujant su B. Burgiu, KINGS labai tikisi, kad mokinys, skiriantis daug laiko mėgstamam dalykui, turės dar vieną šansą būti tinkamai įvertintas ir apdovanotas už savo nuoširdžias pastangas.“

 

Skatiname pradėti ruoštis jau dabar – prisijungti www.kings.lt, registruotis nemokamam kvalifikaciniam etapui ir spręsti pasirengiamuosius testus.