KINGS ATRIBUTIKA – NUO ŠIOL PRIEINAMA VISIEMS!

Paskelbta: 2019 Rugsėjis 6d.
KINGS ATRIBUTIKA – NUO ŠIOL PRIEINAMA VISIEMS!

KINGS ATRIBUTIKA – NUO ŠIOL PRIEINAMA VISIEMS!

KINGS ATRIBUTIKA – NUO ŠIOL PRIEINAMA VISIEMS!

Kiekvieno KINGS semestro metu sulaukiame daug prašymų įsigyti KINGS atributikos, tad KINGS komanda stengiasi organizuoti kuo daugiau konkursų socialinių tinklų platformose, jog kiekvienas Kingsietis turėtų galimybę laimėti bent dalelę KINGS atributikos...Tačiau kiekvieną kartą paskelbiant konkursų nugalėtojus, likdavo tiek daug jaunųjų Kingsiečių, kuriems neatitekdavo nei vienas KINGS simbolis...

Norėdami, jog KINGS finalų dienomis olimpiados centruose KINGS atributika būtume pasipuošę ne tik mes, organizatoriai, ne tik konkursų nugalėtojai, bet visi norintys Kingsiečiai, nusprendėme, jog KINGS atributika nuo šio semestro bus prieinama visiems!

Kokia atributika tai bus? Prieš kelias savaites oficialiame KINGS Facebook puslapyje paskelbėme apklausą apie tai, kokios KINGS atributikos Kingsiečiai norėtų labiausiai – daugiausiai Like paspaudimų, be konkurencijos, sulaukė KINGS džemperiai ir KINGS marškinėliai, tad KINGS atributikos svetainėje galėsi rasti būtent šiuos KINGS simbolius!

Įsivaizduokite KINGS finalų dieną... Iš visų Lietuvos kampelių į 7 olimpiadų centrus suvažiuos visi gabiausi Lietuvos mokiniai... Kaip žinosime, jog atvyksta tikri Kingsiečiai? Pažvelgę į mokinių aprangas! Kiekvieną Kingsietį, pasipuošusį KINGS marškinėliais ar džemperiu, atpažins kiekvienas žmogus gatvėje! Na, bet gana svajonių apie finalą, iš pradžių turime įveikti kvalifikacinį etapą, kurio pradžia jau rugsėjo 30 dieną!

 www.kings.lt/atributika- KINGS atributika nuo šiol prieinama VISIEMS!