NAUJA KINGS OLIMPIADA – PASAULIO PAŽINIMAS!

Paskelbta: 2019 Rugsėjis 4d.
NAUJA KINGS OLIMPIADA – PASAULIO PAŽINIMAS!

NAUJA KINGS OLIMPIADA – PASAULIO PAŽINIMAS!

NAUJA KINGS OLIMPIADA – PASAULIO PAŽINIMAS!

Tarptautinė KINGS olimpiada Lietuvoje ilgą laiką organizuodavo matematikos ir anglų kalbos olimpiadas! Praėjusį pavasario semestrą nusprendėme Jus supažindinti su dar viena KINGS olimpiada – lietuvių kalbos olimpiada! Na, o šio KINGS rudens semestro metu skelbiame, jog nuo dabar KINGS olimpiadas sudarys nebe trys, o keturios olimpiados: matematika, anglų ir lietuvių kalba bei pasaulio pažinimas!

SVARBU! Pasaulio pažinimo olimpiada, kitaip negu matematikos, anglų ir lietuvių kalbos olimpiados, šį semestrą bus organizuojama tik 2-5 klasių mokiniams! Primename, jog matematikos ir anglų kalbos olimpiados skirtos 2-12kl. mokiniams, o lietuvių kalbos olimpiada skirta 2-8kl. mokiniams. 

Registracija į KINGS pasaulio pažinimo olimpiadą:
*Prisijunk prie asmeninės mokinio anketos puslapyje www.kings.lt;
*Mokinio paskyroje spausk mygtuką "Kvalifikacinis turas";
*Pažymėk mygtuką "Pasaulio pažinimas" ir sėkmingai užregistruosi į pasaulio pažinimo olimpiadą!

Pasiruošimas KINGS pasaulio pažinimo olimpiadai:
Mokiniams prieš kiekvieną KINGS olimpiadą yra suteikiama galimybė spręsti parengiamąsias užduotis (tai praėjusių semestrų olimpiadų užduotys, padedančios mokiniams susipažinti su būsimo kvalifikacinio etapo užduočių tvarka ir formatu). Manome, jog papildomas pasiruošimas prieš olimpiadas yra būtinas, todėl mokinio anketoje galėsi rasti ne tik matematikos, anglų ir lietuvių kalbos, bet ir pasaulio pažinimo parengiamąsias užduotis!

Kvalifikacinis KINGS pasaulio pažinimo olimpiados etapas:
Pasaulio pažinimo kvalifikacinis etapas, kaip ir kitų KINGS olimpiadų kvalifikaciniai etapai, vyksta internetu ir yra nemokamas! 2019 metų rudens semestro kvalifikacinis olimpiados etapas vyks nuo rugsėjo 3iki spalio 11 dienos!

KINGS pasaulio pažinimo olimpiados finalas:
KINGS olimpiadų finalai (matematikos, anglų ir lietuvių kalbos, bei pasaulio pažinimo) vyksta septyniuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje! Pasaulio pažinimo olimpiados finalas vyks lapkričio 23 dieną!

Tikimės, jog ši sezono naujiena paskatins Tavo susidomėjimą pasaulio pažinimo mokomuoju dalyku ir džiaugiamės, jog naujame KINGS rudens semestre turėsi galimybę rinktis net iš keturių olimpiadų, o galbūt sudalyvausi visose??? 

 SU JUMIS IR DĖL JŪSŲ TOBULĖJANTI KINGS KOMANDA