NAUJASIS KINGS RUDENS SEMESTRAS JAU ČIA!

Paskelbta: 2019 Rugsėjis 2d.
NAUJASIS KINGS RUDENS SEMESTRAS JAU ČIA!

NAUJASIS KINGS RUDENS SEMESTRAS JAU ČIA!

NAUJASIS KINGS RUDENS SEMESTRAS JAU ČIA!

KINGS komanda kartu su KINGS liūtuku sveikina visus Kingsiečius su naujųjų mokslo metų pradžia! Kartu su rudens ir naujų mokslo metų pradžia, skelbiamas ir naujasis KINGS rudens semestras, kupinas staigmenų, konkursų, naujų prizų ir naujų olimpiadų!

Pirmoji naujiena KINGS rudens sezone  - pasaulio pažinimo olimpiada 2-5 klasių mokiniams! Nuo šių metų rudens semestro į matematikos, lietuvių ir anglų kalbos olimpiadų gretas priimsime naująją pasaulio pažinimo olimpiadą! Džiaugiamės, jog galime plėsti KINGS olimpiadų įvairovę ir tikimės, jog ši įvairovė paskatins Kingsiečius domėtis ne tik tiksliaisiais mokslais ir kalbomis, bet ir pasaulio pažinimu!

Antroji naujiena KINGS rudens sezone – KINGS atributika nuo šio rudens semestro bus prieinama visiems! Kiekvieną semestrą KINGS organizatoriai ir ambasadoriai olimpiadose dalyvaudavo pasipuošę KINGS marškinėliais ir džemperiais, todėl sulaukėme daug prašymų įsigyti šios KINGS atributikos! Nuo šio semestro tai padaryti bus įmanoma internetiniame puslapyje www.kings.lt/atributika !

Kiekvienais metais KINGS nugalėtojų laukdavo tokie prizai, kaip planšetiniai kompiuteriai, išmanieji laikrodžiai ir išmaniosios apyrankės! Nuo šio rudens semestro keičiasi KINGS prizai ir prizų kiekis didėja!

2019 metų rudens semestro KINGS prizai:
I-oji vieta
 - Momentinis fotoaparatas (x31);
II-oji vieta - Belaidės ausinės (x31);
III-oji vieta - Išmanioji apyrankė (x31)

KINGS rudens semestras prasideda šiandien, tad norime, jog žinotum ir įsimintum svarbiausias šio KINGS olimpiadų rudens semestro datas!

2019 metų KINGS rudens semestro svarbiausios datos:
Kvalifikacinis etapas internetu prieinamas nuo rugsėjo 30 iki spalio 11 dienos!
Anglų kalbos finalas - spalio 26 dieną
Matematikos finalas - lapkričio 9 dieną
Lietuvių kalbos finalas - lapkričio 16 dieną
Pasaulio pažinimo finalas - lapkričio 23 dieną

Dar kartą sveikiname Tave, Kingsieti, su naujųjų mokslo metų pradžia ir pažadame, jog šiandien paskelbtos naujienos tik rudens semestro pradžia! Sek mus Facebook ir Instagram platformose ir sužinok ateinančias KINGS naujienas pirmas!