KAIP PASIRUOŠTI OLIMPIADOMS DAR NEPRASIDĖJUS MOKSLO METAMS?

Paskelbta: 2019 Rugpjūtis 26d.
KAIP PASIRUOŠTI OLIMPIADOMS DAR NEPRASIDĖJUS MOKSLO METAMS?

KAIP PASIRUOŠTI OLIMPIADOMS DAR NEPRASIDĖJUS MOKSLO METAMS?

Sveikas, Kingsieti!

Naujieji mokslo metai jau nebe už kalnų, taip pat, kaip naujasis KINGS olimpiadų semestras! Šį rudens semestrą pristatome naujus prizus: momentinius fotoaparatus, belaides ausines ir išmaniąsias apyrankes, tad norint juos laimėti, olimpiadoms reikia pradėti ruoštis jau dabar! Kaip ruoštis olimpiadoms, dar neprasidėjus naujiesiems mokslo metams? KINGS komanda paruošė Tau keletą patarimų!

ANGLŲ KALBOS OLIMPIADA
* Zememo – virtuali mokymosi sistema, mokiniams suteikianti galimybę pasirinktu laiku išmokti daugiau nei 1000 anglų kalbos žodžių, kuriuos būtina žinoti atitinkamame amžiuje! Prisijungti ir išbandyti nemokamai gali čia – www.zememo.com. Daugiau informacijos gali rasti čia (http://kings.lt/naujienos/269)
* Duolingo – išmanioji programėlė, kurios dėka užsienio kalbos gali mokintis žaidimo pavidalu. Programėlėje užduotys yra personalizuotos pagal Tavo kalbos mokėjimo lygmenį, atlikdamas jas, iš karto matai, ar pasirinkti Tavo atsakymai yra teisingi ar klaidingi: pasirinkdamas teisingą atsakymą – pelnai taškus ir gali atrakinti naujus lygius, pasirinkdamas klaidingą atsakymą – kiekvienos užduoties pabaigoje grįžti prie šio klausimo ir bandai dar kartą! Daugiau informacijos gali rasti čia (https://www.duolingo.com)

MATEMATIKOS OLIMPIADA
* Sudoku – tai galvosūkiai, kuriuose reikia surasti ir įrašyti skaitmenis nuo 1 iki 9 taip, kad skaitmenys nesikartotų eilutėse, stulpeliuose bei kvadratuose. Sprendžiant šiuos galvosūkius, pagerėja proto koncentracija – tampa lengviau susikaupti, susitelkti į vieną nustatytą aspektą. Taip pat, dėka šio žaidimo, yra pagerinamas mąstymo procesas, kuomet reikia spręsti problemas. Sudoku gali rasti įvairiuose laikraščiuose, žurnaluose ar net išmaniosiose programėlėse telefone!
* Tricky Test 2tm: Genius Brain? – tai IQ žaidimas išmaniojoje programėlėje su daugybe keblių galvosūkių ir iš pirmo žvilgsnio absurdiškai lengvų, bet iš tiesų sudėtingų sprendimo būdų. Kiekvienas šio žaidimo galvosūkis yra unikalus ir verčia kiekvieną žaidėja tapti kūrybiškesniu, nes šioje programėlėje akivaizdžiausi atsakymai dažniausiai yra neteisingi atsakymai, tad reikia mąstyti plačiau! Jeigu ši išmanioji programėlė Tau ne prie širdies - nenusimink, nes panašių išmaniųjų programėlių, kurios gali būti labiau priimtinesnės Tau, gali rasti pats internete! Sekmės!

KINGS komanda tikisi, jog šie patarimai padės pasiruošti tiek anglų kalbos, tiek matematikos olimpiadoms! Nekantriai laukiame naujojo KINGS semestro ir skaičiuojame dienas iki rugsėjo mėnesio pradžios!Iki susitikimo olimpiadose, Kingsieti!