IKI VASAROS PABAIGOS LIKO TIK 10 DIENŲ!

Paskelbta: 2019 Rugpjūtis 21d.
IKI VASAROS PABAIGOS LIKO TIK 10 DIENŲ!

IKI VASAROS PABAIGOS LIKO TIK 10 DIENŲ!

Sveikas, Kingsieti!

Ar smagiai leidi vasaros dienas? Galbūt visos vasaros metu keliavai ir turėjai daug užsiėmimų, o, galbūt, vasarą paskyrei poilsiui ir laisvalaikiui su draugais? Vienu ar kitu atveju, Tau, Kingsieti, liko dvi nuostabiosios paskutiniosios vasaros savaitės, kurias privalai praleisti įsimintinai, tad neliūdėk, jog vasara eina į pabaigą, o džiaukis, jog gali paskutiniąsias dienas praleisti smagiai ir turiningai! KINGS komanda kartu su Kings liūtuku ragina Tave pažinti pasaulį, pažinti Lietuvą, tad norime Tau pasiūlyti apsilankyti bent vienoje iš šių vietų einant paskutinėms vasaros dienoms į pabaigą!

VILNIUJE Kings komanda pataria aplankyti:
*Vilniaus senamiestį – Vilniaus turizmo informacijos centruose gali rasti nemokamą žemėlapį “Vilnius vaikams”. Tai unikalių miesto patirčių žemėlapis – žaidimas, kuris leidžia smagiai praleisti laiką mieste, įveikti tam tikrą maršrutą ir tapti tikru Senamiesčio ekspertu! Žemėlapis originalus tuo, kad jame galima rasti užduotis, padedančias atsiskleisti kiekvieno vaiko kūrybiškumui. Trijų tipų užduotėlės kviečia sužinoti svarbiausią informaciją apie objektą, pastebėti detales, atsakyti į klausimus ir pasitelkti vaizduotę – ką sakytų viena ar kita skulptūra, jei atgytų, kokie galėtų būti jų vardai, kokios spalvos buvo prieš 100 metų, ką išrinktų Lietuvos karaliumi dabar? Daugiau informacijos apie žemėlapį “Vilnius vaikams” gali rasti čia.
*Vilniaus muziejus – ar žinojai, jog kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį gali nemokamai lankytis tam tikrų muziejų nuolatinėse ekspozicijose? Vilniuje rugpjūčio 25 dieną nemokamai gali aplankyti: Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejų, Nacionalinį muziejų, LDM Radvilų muziejų ir kitus muziejus, kurių sąrašą rasi čia.

KAUNE Kings komanda pataria aplankyti:
*Kauno vaikų vasaros užsiėmimus – jau trečius metus iš eilės Kaunas pristato nemokamas dienos užimtumo veiklas muzikos, meno, sporto, dizaino ir net filmų kūrimo srityse. Čia gali rasti galimų užsiėmimų sąrašą, nuo edukacinių užsiėmimų ir protų mūšių bibliotekose iki mokymosi dziudo, imtynių, bokso bei orientavimosi sporto šakų. 
*Kauno muziejus – ar žinojai, jog kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį gali nemokamai lankytis tam tikrų muziejų nuolatinėse ekspozicijose? Kaune rugpjūčio 25 dieną nemokamai gali aplankyti: Nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų, Kauno IX forto muziejų, Lietuvos aviacijos muziejų ir kitus muziejus, kurių sąrašą rasi čia.

KLAIPĖDOJE Kings komanda pataria aplankyti:
*Dienos stovyklas Klaipėdoje – šios stovyklos ne tik pramoginės, bet ir edukacinės, tad iš jų grįši su naujais įspūdžiais, naujomis žiniomis bei įgūdžiais. Čia gali rasti skirtingų užsiėmimų kupiną dienos stovyklų sąrašą: užsiėmimai Laikrodžių muziejuje, anglų kalbos, robotikos, kulinariniai, sporto, kūrybiniai vasaros užsiėmimai ir dar daug kitų!
*Pajūrio muziejus – ar žinojai, jog kiekvieną paskutinį mėnesio sekmadienį gali nemokamai lankytis tam tikrų muziejų nuolatinėse ekspozicijose? Pajūryje rugpjūčio 25 dieną nemokamai gali aplankyti: Lietuvos jūrų muziejų Neringoje, LDM Laikrodžių muziejų, LDM Palangos gintaro muziejų ir kitus muziejus, kurių sąrašą rasi čia.

Skatiname paskutiniąsias vasaros dienas praleisti turiningai, jog grįžęs į mokyklos suolą galėtum jaustis ne tik pailsėjęs, bet ir pasisėmęs naudingos informacijos! Linkime aktyvių paskutiniųjų vasaros savaičių ir nekantraujame kartu su Tavimi pradėti naująjį KINGS rudens semestrą!