ZEMEMO – nauja KINGS sukurta mokymosi priemonė!

Paskelbta: 2019 Liepa 19d.
ZEMEMO – nauja KINGS sukurta mokymosi priemonė!

ZEMEMO – nauja KINGS sukurta mokymosi priemonė!

 

ZEMEMO – kas tai ?

 

Kingsieti, ar turiningai leidi savo vasaros atostogas? Vasara – laikas tyrinėti, ieškoti nuotykių ir tobulėti, tad jei svarstai, kaip galėtum ją paįvairinti, KINGS komanda Tau turi pasiūlymą! Siūlome tobulinti anglų kalbos įgūdžius kartu su nauja anglų kalbos žodžių mokymosi platforma ZEMEMO!

ZEMEMO - virtuali mokymosi sistema mokiniams suteikianti galimybę pasirinktu laiku išmokti daugiau nei 1000 anglų kalbos žodžių, kuriuos būtina žinoti atitinkamame amžiuje!

 

Kokie ZEMEMO privalumai?

* Patogų laiką mokymuisi su ZEMEMO gali pasirinkti pats! Tai patogus tęstinis mokymasis neišeinant iš namų!
* Kartu su ZEMEMO gausi 1000 savo amžiaus grupės anglų kalbos žodžių vienoje sistemoje, padalintų į atskiras pamokas. Išmokti žodžiai kaupsis asmeniniame „Išmoktų žodžių žodyne“, todėl prireikus juos galėsi prisiminti ar pasikartoti!
ZEMEMO sistema užduotis pateikia taip, kad žodį gebėtum ne tik išversti bet ir atpažinti ar pavartoti atitinkamame sakinyje. Sistema automatiškai paklausia neatsakytų klausimų dar kartą, todėl besimokant nepaliekama spragų.
ZEMEMO platforma siūlo nemokamą registraciją su galimybe susikurti savo asmeninę paskyrą. Prisijunk ir išbandyk NEMOKAMAI - www.zememo.com !

 

Užsiregistruoti ir mokytis anglų kalbos ZEMEMO platformoje yra paprasta ir greita!
KINGS komanda linki turiningo ir produktyvaus atostogų laiko!
www.zememo.com