LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALAS PO:
 d.  val.  min.  sek.

SKELBIAME VISUS 2019 METŲ PAVASARIO SEMESTRO NUGALĖTOJUS!

  Paskelbta: gegužė 8d.

SKELBIAME VISUS 2019 METŲ PAVASARIO SEMESTRO NUGALĖTOJUS!

SKELBIAME VISUS 2019 METŲ PAVASARIO SEMESTRO NUGALĖTOJUS!

Pasibaigus superfinalui, pagaliau atėjo ilgai laukta diena, kada galime skelbti visų amžiaus grupių ir visų KINGS olimpiadų (anglų kalbos, matematikos ir lietuvių kalbos) nugalėtojus! Kiekvieną KINGS semestrą apdovanodavome prizais net 60 gabiausių Lietuvos mokinių, na, o šį semestrą, į KINGS olimpiadų gretas prisijungus ir lietuvių kalbos olimpiadai, apdovanosime net 81 dalyvį! Dėkojame visiems dalyvavusiems mokiniams ir, žinoma, sveikiname visus nugalėtojus! Tikimės, jog laimėti prizai pravers ne tik laisvalaikio pramogoms, bet ir pagerins mokymosi procesą! Lauksime kiekvieno iš Jūsų ir kitą semestrą! Iki susitikimo jame, Kingsiečiai!

ŠIO SEMESTRO ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS NUGALĖTOJAI:

2 kl. I vieta Vaiva Miliauskaitė, Kauno technologijos universiteto inžinerijos licėjus
2 kl. II vieta Joris Jankūnas, Kėdainių "Ryto" progimnazija
2 kl. III vieta Tautvydas Kiselis, Vilniaus Balsių progimnazija

3 kl. I vieta Domas Timukas, Kauno Erudito licėjus
3 kl. II vieta Saulė Šidiškytė, Kauno "Varpelio" pradinė mokykla
3 kl. III vieta Matas Jonikas, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla

4kl. I vieta Miglė Balčetytė, Vilniaus Maironio progimnazija
4kl. II vieta Titas Rutkauskas, Karalienės Mortos mokykla
4kl. III vieta Guoda Budzinauskaitė, Vilniaus "Sietuvos" progimnazija

5 kl. I vieta Lukas Aleničevas, Vilniaus Tuskulėnų gimnazija
5 kl. II vieta Ugnė Januškevičiūtė, Kauno Kazio Griniaus progimnazija
5 kl. III vieta Justina Adžgauskaitė, Kauno Simono Daukanto progimnazija

6 kl. I vieta Matas Zavalis, Kauno Tado Ivanausko progimnazija
6 kl. II vieta Darius Gumuliauskas, Vilniaus jėzuitų gimnazija
6 kl. III vieta Norvilas Driskius, Vilniaus jėzuitų gimnazija

7 kl. I vieta Konstantin Lyskoit, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazija
7 kl. II vieta Kristupas Lapinskas, VšĮ "Saulės" privati gimnazija
7 kl. III vieta Titas Januškevičius, Kauno "Vyturio" gimnazija

8 kl. I vieta Nedas Šarmanauskas, Mažeikių Kalnėnų pagrindinė mokykla
8 kl. II vieta Justė Auštraitė, Vištyčio Petro Kriaučiūno mokykla-daugiafunkcis centras
8 kl. III vieta Airida Levanaitė, Kauno Santaros gimnazija

9 kl. I vieta Saulė Beinusauskaitė, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija
9 kl. II vieta Milda Budzinauskaitė, Vilniaus Jėzuitų gimnazija
9 kl. III vieta Amelija Žakšauskaitė, Vilniaus jėzuitų gimnazija

10 kl. I vieta Andrius Dozorec, Vilniaus “Juventos” gimnazija
10 kl. II vieta Karim Olechnovic, Vilniaus Sofijos Kovalevskajos gimnazija
10 kl. III vieta Ugnė Černiauskaitė, Všį Vilniaus “Versmės” katalikiškoji gimnazija

11/12 kl. I vieta Anton Mitronin, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija
11/12 kl. II vieta Povilas Činikas, Kauno “Saulės” gimnazija
11/12 kl. III vieta Morta Liutkutė, Kėdainių kalbų mokykla

ŠIO SEMESTRO MATEMATIKOS OLIMPIADOS NUGALĖTOJAI:

2 kl. I vieta Justinas Žičkus, Klaipėdos Sendvario progimnazija
2 kl. II vieta Viktorija Lipnickaitė, Šv. Juozapo mokykla
2 kl. III vieta Domantas Barauskas, Kauno Pilėnų pagrindinė mokykla

3 kl. I vieta Ugnius Michailovas, Vilniaus "Genio" progimnazija, Centro filialas
3 kl. II vieta Matas Sirtautas, Vilniaus "Šviesos" pradinė mokykla
3 kl. III vieta Linas Ambrazevičius, VGTU inžinerijos licėjus

4kl. I vieta Kipras Kušleika, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla
4kl. II vieta Juozas Bierontas, Kauno Žaliakalnio progimnazija
4kl. III vieta Bernardas Pauželis, Klaipėdos Universa Via tarptautinė mokykla

5 kl. I vieta Artur Rybka, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija
5 kl. II vieta Emilijus Poviliūnas, Kauno Jėzuitų gimnazija
5 kl. III vieta Rojus Kondratavičius, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazija

6 kl. I vieta Darius Gumuliauskas, Vilniaus Jėzuitų gimnazija
6 kl. II vieta Tomas Žičkus, Klaipėdos Sendvario progimnazija
6 kl. III vieta Rokas Tamošauskas, Klaipėdos Simono Dacho progimnazija

7 kl. I vieta Paulius Aleknavičius, Viešoji įstaiga Vilniaus privati gimnazija
7 kl. II vieta Roman Mumm, Klaipėdos Santarvės progimnazija
7 kl. III vieta Aistė Savickaitė, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija

8 kl. I vieta Tomas Babelis, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazija
8 kl. II vieta Augustė Levanavičiūtė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija
8 kl. III vieta Akvilė Večerinskaitė, Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija

9 kl. I vieta Miglė Jauniškytė, Vilniaus licėjus
9 kl. II vieta Elizaveta Popova, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija
9 kl. III vieta Amelija Žakšauskaitė, Vilniaus Jėzuitų gimnazija

10 kl. I vieta Natanas Nainys, Vilniaus licėjus
10 kl. II vieta Ugnė Seibutytė, Anykščių Jono Biliūno gimnazija
10 kl. III vieta Donatas Budzeika, Kauno r. Vilkijos gimnazija

11/12 kl. I vieta Dovydas Kaunietis, KTU Gimnazija
11/12 kl. II vieta Faustas Linkevičius, Pasvalio Petro Vileišio gimnazija
11/12 kl. III vieta Andrey Demidenko, Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazija

ŠIO SEMESTRO LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADOS NUGALĖTOJAI:

2 kl. I vieta Jokūbas Kajackas, Kauno Juozo Urbšio katalikiška pagrindinė mokykla
2 kl. II vieta Justinas Žičkus, Klaipėdos Sendvario progimnazija
2 kl. III vieta Arūnas Zavadskis, Vilniaus "Vilnies" pagrindinė mokykla

3 kl. I vieta Raigardas Mikalajūnas, Vilniaus Gabijos gimnazija
3 kl. II vieta Austėja Vaškaitė, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla
3 kl. III vieta Kristupas Plisas, Viešoji įstaiga "VIMS - International Meridian School"

4kl. I vieta Bernardas Pauželis, Klaipėdos Universa Via tarptautinė mokykla
4kl. II vieta Paulina Lelešiūtė, Kauno Prano Mašioto pradinė mokykla
4kl. III vieta Liepa Budrytė, Pradinė mokykla "ŽINIUKAS"

5 kl. I vieta Nortė Karaliūtė, Kauno r. Vilkijos gimnazija
5 kl. II vieta Dorotėja Kravčenkaitė, VGTU inžinerijos licėjus
5 kl. III vieta Rustė Kryžanauskaitė, VGTU inžinerijos licėjus

6 kl. I vieta Tomas Žičkus, Klaipėdos Sendvario progimnazija
6 kl. II vieta Darius Gumuliauskas, Vilniaus jėzuitų gimnazija
6 kl. III vieta Domantas Jucius, Mažeikių "Ventos" progimnazija

7 kl. I vieta Guoda Ališauskaitė, Kauno Jono Pauliaus II gimnazija
7 kl. II vieta Aistė Savickaitė, Kauno Vinco Kudirkos progimnazija
7 kl. III vieta Meda Bieliauskaitė, VGTU inžinerijos licėjus

8 kl. I vieta Elzė Voveriūnaitė, Panevėžio "Aušros" progimnazija
8 kl. II vieta Tomas Paznėkas, Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija
8 kl. III vieta Ūla Novickė, Vilniaus savivaldybės Grigiškių "Šviesos" gimnazija

 SU JUMIS IR DĖL JŪSŲ TOBULĖJANTI KINGS KOMANDA