KOKIE MGPT (mokinių gebėjimų patikrinimo testo) PRIVALUMAI?

Paskelbta: 2019 Balandis 24d.
KOKIE MGPT (mokinių gebėjimų patikrinimo testo)  PRIVALUMAI?

KOKIE MGPT (mokinių gebėjimų patikrinimo testo) PRIVALUMAI?

 

Kas yra MGPT?

KINGS Mokinių gebėjimų patikrinimo testas (MGPT)– diagnostinis testas internetu, skirtas ne tik patikrinti mokinių žinias, tačiau ir atlikti analizę bei suteikti pagrindinę informaciją apie stipriąsias bei silpnąsias mokinio akademinių gebėjimų puses.

 

Patikrinimo tikslas:

* Pateikti mokiniams užduotis pagal jau praeitą ugdymo programą einamaisiais mokslo metais;
* Pagal mokinio teisingus ir neteisingus atsakymus skirtingose temose ir potemėse pateikti individualią mokinio gebėjimų analizę;
* Atsižvelgiant į mokinio gebėjimų analizės rezultatus, pateikti rekomendacijas, kaip galima stiprinti tobulintinus gebėjimus mokomajame dalyke.

 

Patikrinimo formatas:

* Patikrinimas vykdomas internetinio testo formatu, kuriam skiriamas neribotas sprendimo laikas.
* Baigus spręsti testą, mokiniui yra sugeneruojamas PDF formato dokumentas, kuriame jis gali matyti rezultatą, išspręstą testą, pasirinktus teisingus bei klaidingus atsakymus ir individualius komentarus bei akademinius patarimus.
 

Kokie yra MGPT privalumai?

* Nevaržoma vieta- galimybė pasitikrinti savo žinias nepriklausomai nuo buvimo vietos. Galima atlikti testą ir mokykloje, ir namuose!
Neribojamas laikas- sistema neskaičiuoja laiko. Gebėjimas spręsti užduotis greitai yra puikus, tačiau testo tikslas ramioje mokiniui aplinkoje atskleisti stipriąsias puses!
Individualus grįžtamasis ryšys - kiekvienam mokiniui pabaigus testą suformuojamas individualus komentaras pagal tai, kaip sekėsi išspręsti užduotis.
Diferencijuojančios užduotys - kiekvienas testas sudarytas iš skirtingo lygio užduočių, apimančių kuo platesnį temų spektrą.
Akademiniai patarimai- kartu su individualiu komentaru mokinys gaus ir patarimus apie tai, kokią literatūrą perskaityti, ar uždavinius išspręsti, ar geriausius lavinančius filmus pasižiūrėti.
„Kavos puodelio“ kaina- testo užduočių, analizės, individualaus komentaro ir patarimų kaina tik 2 eurai 50 centų mokiniui viename dalyke. Kaip įsigyti MGPT galite skaityti čia.

Patys pirmieji šiame semestre išbandyti KINGS MGPT galės patys jauniausi mokiniai – pirmokai! Besibaigiant mokslo metams, tai puiki galimybė įsivertinti savo pirmųjų metų pažangą bei gauti naudingų patarimų vasaros veikloms.
KINGS MGPT pirmokams jau nuo gegužės 1 dienos! Mokinius patikrinimui gali registruoti ir tėvai (užregistruodami vaiką ir sukurdami jam mokinio anketą), ir mokytojai (registruodami mokinius per mokytojo anketą).

Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda