LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

Paskelbta: 2019 Balandis 19d.
LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!​

KINGS pavasario semestro finalų maratonas baigėsi kartu su balandžio 13 dieną vykusiu lietuvių kalbos finalu! Lietuvių kalbos olimpiadą organizavome pirmą kartą KINGS istorijoje, todėl labai didžiuojamės ir džiaugiamės, jog nusprendei sudalyvauti joje! Na, o šiandien, su malonumu norime paskelbti lietuvių kalbos olimpiados finalo rezultatus!

1. Kaip pasitikrinti finalo rezultatą?
* Užsuk į internetinį puslapį www.kings.lt;
* Pagrindiniame puslapyje esančiame langelyje PATIKRINK SAVO REZULTATĄ "Dalyvio kodas", įrašyk savo dalyvio kodą ir spausk ,,Tikrinti”.
* Paspaudęs mygtuką ,,Lietuvių kalbos olimpiados finalas 2019 pavasaris”sužinosi savo rezultatą!

Svarbu! Iki balandžio 23 dienos 17:00 val.dalyviai turi teisę teikti apeliacijas ir siųsti jas info@kings.lt. Vėliau apeliacijos nebus priimamos. Pasibaigus apeliacijų teikimo laikotarpiui, bus paskelbtas nacionalinis reitingas: dalyviai turės galimybę sužinoti, kokią vietą jie užima bendrame visų finale dalyvavusių lietuvių kalbos finalistų kontekste. Reitingas ir prizininkai (arba superfinalistai) bus paskelbti balandžio 25 d.

2. Ką matysiu ,,Lietuvių kalbos olimpiados finalas 2019 pavasaris” puslapyje?
* Surinktų taškų skaičių ir procentinę surinktų taškų išraišką (pagal norminio vertinimo kriterijų apskaičiuotas rezultatas);
* Kiek taškų buvo skirta kiekvienai olimpiados užduočiai;
* Teisingus ir savo pasirinktus atsakymus;
* Savo atsakymų lapo skenuotą versiją (būtina prisijungti prie profilio, kad galėtum atsisiųsti jį).

3. Kas taps lietuvių kalbos finalo prizininkais?
Prizininkais taps tie olimpiadų dalyviai, kurie finale savo amžiaus kategorijoje surinko didžiausią balų skaičių. Sužinoti, kas laimėjo 1-3 vietas kiekvienoje amžiaus grupėje bus galima po nacionalinio reitingo sudarymo (balandžio 25 d.). Visą informaciją prizininkams ir superfinalistams suteiksime asmeniškai, nurodytais kontaktais.

Nekantraujame, kada pasitikrinsi savo rezultatus ir kada galėsime išsiaiškinti gabiausius ir gabiausiųjų - 2019 metų pavasario sesijos lietuvių kalbos olimpiados prizininkus!

Pagarbiai,
KINGS komanda