KINGS MATEMATIKOS FINALISTŲ REITINGAS!

Paskelbta: 2019 Balandis 18d.
KINGS MATEMATIKOS FINALISTŲ REITINGAS!

KINGS MATEMATIKOS FINALISTŲ REITINGAS!

KINGS MATEMATIKOS FINALISTŲ REITINGAS!

Tikime, jog po KINGS matematikos olimpiados finalo rezultatų paskelbimo, finalo dalyviai jaudinosi ir nekantraudami laukė, kada pagaliau paskelbsime Lietuvos matematikos olimpiados finalo reitingą ir 2019 metų nugalėtojus! Didžiuodamiesi visais šių metų dalyviais, skelbiame nacionalinį reitingą šiandien!

Kur rasti nacionalinį reitingą? Spauskite čia: REITINGAS

Svarbu:
* Papildomos užduotys buvo vertinamos tik tiems dalyviams, kurie surinko daugiausiai taškų savo amžiaus grupėje ir varžėsi dėl prizinės vietos (įvertinimai pateikti reitinge).
* Dėl duomenų apsaugos įstatymo yra rodoma tik dalis dalyvio vardo ir dalis pavardės (pirmos trys raidės).
* Atsakymų lapus gali atsisiųsti tik dalyvis, prisijungęs prie dalyvio paskyros.


2019 metų pavasario sezono KINGS matematikos visų amžiaus grupių prizinis fondas:
*I-oji vieta - planšetinis kompiuteris (10 vienetų);
*II-oji vieta - išmanusis laikrodis (10 vienetų);
*III-oji vieta - išmanioji apyrankė (10 vienetų).


 

Jei dalyvis pateko į superfinalą:
* Reiškia, kad du arba daugiau mokinių surinko lygiai tokį patį skaičių taškų pagrindinėse ir papildomose užduotyse, šie mokiniai kviečiami į superfinalą, kur paaiškės prizinių vietų laimėtojai.
* Apie tikslią superfinalo dieną ir vietą superfinalistai bus informuoti asmeniškai paskyroje nurodytais kontaktais. Preliminari anglų kalbos, matematikos ir lietuvių kalbos superfinalų data - gegužės pirmoji savaitė. Jei Jūsų profilyje nurodyti neteisingi kontaktiniai duomenys - prašome juos pataisyti.

Jei dalyvis laimėjo prizinę vietą:
* Pavyko iškovoti prizinę vietą olimpiados finale? Sveikiname ir labai didžiuojamės! Dėl pelnyto prizo pristatymo susisieksime su Tavimi registracijoje nurodytais kontaktais. Prizų pristatymas bus suderintas asmeniškai telefonu.

Norime tarti AČIŪ visiems matematikos olimpiados finalo dalyviams, jų mokytojams ir tėvams! Didžiuojamės visais matematikos olimpiados finalo dalyviais už tai, kad pasiryžo tobulinti ir išbandyti savo žinias kartu su KINGS olimpiada!

Akimirkos iš olimpiado finalo  Čia !

Raskite save ir paspauskite "PATINKA" mūsų Facebook profilyje!

Šilti linkėjimai,
KINGS komanda