MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

Paskelbta: 2019 Balandis 13d.
MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

Po KINGS matematikos olimpiados finalo prabėgo savaitė, kuri finalo dalyviams buvo kupina nerimo, jaudulio ir nekantravimo sužinoti rezultatus, o finalo organizatoriams - pasididžiavimo ir malonios nuostabos, nes šį semestrą matematikai pasirodė itin gerai! Sveikiname visus dalyvavusius! Su malonumu KINGS komanda skelbia matematikos olimpiados finalo rezultatus!

1. Kaip pasitikrinti finalo rezultatą?
* Užsuk į internetinį puslapį www.kings.lt;
* Pagrindiniame puslapyje esančiame langelyje PATIKRINK SAVO REZULTATĄ "Dalyvio kodas", įrašyk savo dalyvio kodą ir spausk ,,Tikrinti”.
* Paspaudęs mygtuką ,,Matematikos olimpiados finalas 2019 pavasaris” sužinosi savo rezultatą!

Svarbu! Iki balandžio 16 dienos 17:00 val. dalyviai turi teisę teikti apeliacijas ir siųsti jas info@kings.lt. Vėliau apeliacijos nebus priimamos. Pasibaigus apeliacijų teikimo laikotarpiui, bus paskelbtas nacionalinis reitingas: dalyviai turės galimybę sužinoti, kokią vietą jie užima bendrame visų finale dalyvavusių matematikos finalistų kontekste. Reitingas ir prizininkai (arba superfinalistai) bus paskelbti balandžio 20 d.

2. Ką matysiu ,,Matematikos olimpiados finalas 2019 pavasaris” puslapyje?
* Surinktų taškų skaičių ir procentinę surinktų taškų išraišką (pagal norminio vertinimo kriterijų apskaičiuotas rezultatas);
* Kiek taškų buvo skirta kiekvienai olimpiados užduočiai;
* Teisingus ir savo pasirinktus atsakymus;
* Savo atsakymų lapo skenuotą versiją (būtina prisijungti prie profilio, kad galėtum atsisiųsti jį).

3. Kas taps matematikos finalo prizininkais?
Prizininkais taps tie olimpiadų dalyviai, kurie finale savo amžiaus kategorijoje surinko didžiausią balų skaičių. Sužinoti, kas laimėjo 1-3 vietas kiekvienoje amžiaus grupėje bus galima po nacionalinio reitingo sudarymo (balandžio 20d.). Visą informaciją apie apdovanojimų ceremoniją pranešime olimpiadų prizininkams registracijoje nurodytu telefonu bei el. paštu.

Nekantraujame, kada pasitikrinsi savo rezultatus ir kada galėsime išsiaiškinti gabiausius ir gabiausiųjų - 2019 metų pavasario sesijos matematikos olimpiados prizininkus!

Pagarbiai,
KINGS komanda