KINGS ANGLŲ KALBOS FINALISTŲ REITINGAS!

Paskelbta: 2019 Balandis 8d.
KINGS ANGLŲ KALBOS FINALISTŲ REITINGAS!

KINGS ANGLŲ KALBOS FINALISTŲ REITINGAS!

KINGS ANGLŲ KALBOS FINALISTŲ REITINGAS!

Tikime, jog po KINGS anglų kalbos olimpiados finalo rezultatų paskelbimo, finalo dalyviai jaudinosi ir nekantraudami laukė, kada pagaliau paskelbsime Lietuvos anglų kalbos olimpiados finalo reitingą ir 2019 metų nugalėtojus! Didžiuodamiesi visais šių metų dalyviais, skelbiame nacionalinį reitingą šiandien!

Kur rasti nacionalinį reitingą? SPAUSKITE ČIA!

Svarbu:
* Papildoma (rašinio rašymo) užduotis buvo vertinama tik tiems dalyviams, kurie surinko daugiausiai taškų savo amžiaus grupėje ir varžėsi dėl prizinės vietos (įvertinimai pateikti reitinge).
* Dėl duomenų apsaugos įstatymo yra rodoma tik dalis dalyvio vardo ir dalis pavardės (pirmos trys raidės).
* Atsakymų lapus gali atsisiųsti tik dalyvis, prisijungęs prie dalyvio paskyros.


2019 metų pavasario sezono KINGS anglų kalbos visų amžiaus grupių prizinis fondas:
*I-oji vieta - planšetinis kompiuteris (10 vienetų);
*II-oji vieta - išmanusis laikrodis (10 vienetų);
*III-oji vieta - išmanioji apyrankė (10 vienetų).


Jei dalyvis pateko į superfinalą:
* Reiškia, kad du arba daugiau mokinių surinko lygiai tokį patį skaičių taškų pagrindinėse ir papildomoje užduotyje, šie mokiniai kviečiami į superfinalą, kur paaiškės prizinių vietų laimėtojai.
* Apie tikslią superfinalo dieną ir vietą superfinalistai bus informuoti asmeniškai paskyroje nurodytais kontaktais. Preliminari anglų kalbos, matematikos ir lietuvių kalbos superfinalų data - gegužės pirmoji savaitė.
Norime tarti AČIŪ visiems anglų kalbos olimpiados finalo dalyviams, jų mokytojams ir tėvams! Didžiuojamės visais anglų kalbos olimpiados finalo dalyviais už tai, kad pasiryžo tobulinti ir išbandyti savo žinias kartu su KINGS olimpiada!

Šilti linkėjimai,
KINGS komanda