ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

Paskelbta: 2019 Kovas 31d.
ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

Po KINGS anglų kalbos olimpiados finalo prabėgo savaitė, kuri finalo dalyviams buvo kupina nerimo, jaudulio ir nekantravimo sužinoti rezultatus, o finalo organizatoriams - pasididžiavimo ir malonios nuostabos, nes šį semestrą anglistai pasirodė itin gerai! Sveikiname visus dalyvavusius! Su malonumu KINGS komanda skelbia anglų kalbos olimpiados finalo rezultatus!

1. Kaip pasitikrinti finalo rezultatą?
*Užsuk į internetinį puslapį www.kings.lt;
*Pagrindiniame puslapyje esančiame langelyje PATIKRINK SAVO REZULTATĄ "Dalyvio kodas", įrašyk savo dalyvio kodą ir spausk ,,Tikrinti”.
*Paspaudęs mygtuką ,,Anglų kalbos olimpiados finalas 2019 pavasaris” sužinosi savo rezultatą!
Svarbu! Iki balandžio 1 dienos 17:00 val. dalyviai turi teisę teikti apeliacijas ir siųsti jas info@kings.lt. Vėliau apeliacijos nebus priimamos. Pasibaigus apeliacijų teikimo laikotarpiui, bus paskelbtas nacionalinis reitingas: dalyviai turės galimybę sužinoti, kokią vietą jie užima bendrame visų finale dalyvavusių anglų kalbos finalistų kontekste. Reitingas ir prizininkai (arba superfinalistai) bus paskelbti balandžio 5 d.

2. Ką matysiu ,,Anglų kalbos olimpiados finalas 2019 pavasaris” puslapyje?
*Surinktų taškų skaičių ir procentinę surinktų taškų išraišką (pagal norminio vertinimo kriterijų apskaičiuotas rezultatas);
*Kiek taškų buvo skirta kiekvienai olimpiados užduočiai;
*Teisingus ir savo pasirinktus atsakymus;
*Savo atsakymų lapo skenuotą versiją.

3. Kas taps anglų kalbos finalo prizininkais?
Prizininkais taps tie olimpiadų dalyviai, kurie finale savo amžiaus kategorijoje surinko didžiausią balų skaičių. Sužinoti, kas laimėjo 1-3 vietas kiekvienoje amžiaus grupėje bus galima po nacionalinio reitingo sudarymo. Visą informaciją apie apdovanojimų ceremoniją pranešime olimpiadų prizininkams registracijoje nurodytu telefonu bei el. paštu.

Nekantraujame, kada pasitikrinsi savo rezultatus ir kada galėsime išsiaiškinti gabiausius ir gabiausiųjų - 2019 metų pavasario sesijos anglų kalbos olimpiados prizininkus!

Pagarbiai,
KINGS komanda