MATEMATIKA IR LIETUVIŲ KALBA!

Paskelbta: 2019 Kovas 29d.
MATEMATIKA IR LIETUVIŲ KALBA!

MATEMATIKA IR LIETUVIŲ KALBA!

MATEMATIKA IR LIETUVIŲ KALBA!

KINGS anglų kalbos olimpiados finalas baigtas, tačiau nenusimink, nes priešaky Tavęs laukia dar du KINGS finalai: matematikos ir lietuvių kalbos! Kaip pasiruošti finalams?

*Dalyvio mokesčio apmokėjimas. Mokesčio už dalyvavimą matematikos finale lauksime iki balandžio 5 dienos, o už dalyvavimą lietuvių kalbos finale - iki balandžio 12 dienos! Kaip apmokėti dalyvio mokestį galite rasti čia.


*Parengiamieji testai. Patvirtinęs savo dalyvavimą matematikos finale, savo mokinio anketoje iš karto rasi matematikos finalui pasiruošti skirtas užduotis! SVARBU! Parengiamieji testai yra sudaromi pagal praėjusio semestro finalines užduotis ir jų struktūrą, o, kadangi, lietuvių kalbos olimpiada šį semestrą yra organizuojama pirmą kartą, šio dalyko parengiamųjų užduočių nėra.


*Finalas. Prieš finalą būtinai pasitikrink, kuriame mieste, kuriame olimpiados centre ir kokiu srautu olimpiadoje gali dalyvauti tu! PRIMENAME! Papildomos registracijos, į kokį miestą atvyksi ir sudalyvausi finale, nereikia! Pasirink Tau artimiausią ir labiausiai tinkantį olimpiados centrą ir tiesiog atvyk į jį olimpiados vykdymo dieną!

Olimpiadų vykdymo datos:
Matematikos finalas - balandžio 6d.
Lietuvių kalbos finalas - balandžio 13d.

Linkime didžiausios sėkmės besiruošiant matematikos ir lietuvių kalbos finalams ir tikimės, jog pasiruošimas KINGS olimpiados finalams bus sklandus !

 Su Jumis ir dėl Jūsų tobulėjanti Kings komanda