SVARBU! Praėjo jau beveik savaitė nuo kvalifikacinio etapo pradžios!

Paskelbta: 2019 Vasaris 28d.
SVARBU! Praėjo jau beveik savaitė nuo kvalifikacinio etapo pradžios!

SVARBU! Praėjo jau beveik savaitė nuo kvalifikacinio etapo pradžios!

SVARBU! Praėjo jau beveik savaitė nuo kvalifikacinio etapo pradžios!

Dar nepraėjus pirmajai kvalifikacinio etapo savaitei KINGS sistemoje jau užsiregistravo net 45 000 mokinių! Dižiuojamės šiais skaičiais! Šiandien norime su Tavimi pasidalinti trumpais statistikos duomenimis, pastabomis apie olimpiados vykdymą ir atsakymais į dažniausiai užduodamus klausimus.

SVARBU:
*250 šeštokų
 atliko matematikos olimpiados užduotis (vidurkis 9/17 taškų);
*300 septintokų atliko anglų k. olimpiados užduotis (vidurkis 26/40 taškų);
*128 aštuntokų atliko lietuvių k. olimpiados užduotis (vidurkis 25/40 taškų).
Matome, jog skubėjimas ir išsiblaškymas mokiniams gali sukliudyti pasiekti puikių rezultatų, todėl, prieš kvalifikacinio etapo vykdymą, prisimink, jog užduočių sąlygas reikia skaityti po kelis kartus, neskubėti ir svarbiausia - pasitikėti savo jėgomis!


DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI:
*Kur turiu atlikti kvalifikacinį testą: namuose ar mokykloje? 
Iš tiesų, gali pats pasirinkti, patogų būdą ir vietą, norėdamas dalyvauti pirmajame etape. Jeigu mokykloje turi galimybę spręsti kvalifikacinį testą klasėje su planšetiniais kompiuteriais arba kompiuterių klasėje - rekomenduojame būtent taip sudalyvauti KINGS olimpiadose, tačiau jeigu tokios galimybės neturi - gali spręsti kvalifikacinius testus ir namuose.
*Kada turiu atlikti kvalifikacinį testą? Kvalifikacinį testą turi atlikti Tau patogia data ir laiku! Svarbu yra tai, kad kvalifikacinės užduotys bus prieinamos iki kovo 8 dienos, todėl, jei dar nespėjai išspręsti jų, skubėk tai padaryti šiandien!
*Iki kada tęsiasi registracija? Registruotis vis dar gali viso kvalifikacinio etapo metu!
*Kur galiu rasti parengiamąsias užduotis? Šias užduotis gali rasti savo asmeninėje anketoje. Primename, jog šį semestrą parengiamosios užduotys yra prieinamos tik matematikos ir anglų kalbos olimpiadų dalyviams, o apie lietuvių kalbos olimpiados struktūrą gali skaityti čia.
*Ką daryti, jeigu kyla problemų dėl prisijungimo? Jeigu nepavyksta prisijungti, kreipkis el. paštu: info@kings.lt !

Visa KINGS komanda linki didžiausios sėkmės dalyvaujant kvalifikaciniame etape!