KINGS KVALIFIKACINIS ETAPAS PRASIDEDA ŠIANDIEN!

Paskelbta: 2019 Vasaris 25d.
KINGS KVALIFIKACINIS ETAPAS PRASIDEDA ŠIANDIEN!

KINGS KVALIFIKACINIS ETAPAS PRASIDEDA ŠIANDIEN!

KINGS KVALIFIKACINIS ETAPAS PRASIDEDA ŠIANDIEN!

Iki šios dienos į kvalifikacinį etapą užsiregistravo daugiau nei 30 000 mokinių iš visos Lietuvos! Didžiuojamės šiais skaičiais ir džiugiai pranešame, kad šiandien pradedame KINGS kvalifikacinį etapą!

SVARBU! Registruotis gali viso kvalifikacinio etapo metu!

Prisijungimas:
Norėdamas pradėti spręsti kvalifikacinį KINGS olimpiados etapą, turi prisijungti prie asmeninės mokinio anketos su mokytojo duotais kodais arba duomenimis, su kuriais registravaisi pats.

Taisyklės ir užduotys:
Prisijungęs prie mokinio anketos, matysi KINGS olimpiados kvalifikacinio etapo taisykles, prašome su jomis susipažinti. Tuomet turėsi pasirinkti, kurioje olimpiadoje (anglų kalbos, matematikos ar lietuvių kalbos) nori dalyvauti, spausti mygtuką “Pradėti” ir spręsti olimpiados užduotis!

Kvalifikacinio etapo testas:
*Kvalifikacinio etapo užduotims yra skiriama įveikti 40 minučių, tačiau testą galima baigti ir anksčiau, paspaudus mygtuką “Baigti testą”. Jeigu pasibaigus skirtam laikui testas dar nebus baigtas, sistema jį automatiškai uždarys ir išsaugos pasirinktus atsakymus.
*Olimpiados metu Tau gali prireikti rašiklio ir juodraščio, todėl patariame Juos turėti su savimi!
*Kvalifikacinio etapo rezultatai skelbiami po kvalifikacinio turo pabaigos. Juos galėsi matyti savo anketoje, skiltyje “Rezultatai”.

Linkime sėkmės KINGS kvalifikacinio etapo metu ir tikimės iš Tavęs sulaukti puikių rezultatų! Mes tikime Tavimi, Tavo žiniomis ir Tavo noru lavinti savo žinias su KINGS!