KINGS KVALIFIKACINIS ETAPAS JAU NE UŽ KALNŲ!

Paskelbta: 2019 Vasaris 13d.
KINGS KVALIFIKACINIS ETAPAS JAU NE UŽ KALNŲ!

KINGS KVALIFIKACINIS ETAPAS JAU NE UŽ KALNŲ!

KINGS KVALIFIKACINIS ETAPAS JAU NE UŽ KALNŲ!

Nemokamas internetinis kvalifikacinis KINGS olimpiados etapas šį semestrą vyks vasario 25 – kovo 8 dienomis! Norėdami, kad šis turas praeitų sklandžiai ir Tau, Kingsieti, liktų geru akademiniu prisiminimu, trumpai primename pagrindinę informaciją apie kvalifikacinį etapą.

KAIP DALYVAUTI?

*Mokinių anketos registracija/aktyvacija. Jei dar neturi asmeninės mokinio anketos, ją gali susikurti KINGS puslapyję paspaudęs mygtuką “Registracija”. Registracijos formoje pasirink, jog esi mokinys ir tuomet įrašyk informaciją apie save! O jeigu jau turi susikūręs mokinio anketą - tau belieka prisijungti! Užsukęs į KINGS puslapį ir paspaudęs mygtuką “Prisijungti”, įrašyk savo ID kodą ir slaptažodį. Prisijungęs prie savo paskyros iššokančioje lentelėje pasirink, kuriose olimpiadose nori dalyvauti ir taip aktyvuosi savo dalyvavimą kvalifikaciniame etape!
*Datos pasirinkimas. Kadangi kvalifikacinis etapas truks visas dvi savaites (nuo vasario 25 iki kovo 8 dienos), pats gali pasirinkti Tau patogią dieną ir valandą užduočių atlikimui!

TRUMPAI:

*Pasirengiamieji testai. Pasirengiamuosius testus gali rasti savo mokinio anketoje. Norint spręsti parengiamuosius testus, reikia tik prisijungti!
*Olimpiados trukmė. Kvalifikacinio etapo užduotims įveikti yra skiriama 40 minučių. Testą galima baigti anksčiau, paspaudus mygtuką „Baigti testą“. Jeigu pasibaigus skirtam laikui testas dar nebus baigtas, sistema jį automatiškai uždarys ir išsaugos pasirinktus atsakymus.
*Rezultatai. Kvalifikacinio etapo rezultatai skelbiami po kvalifikacinio turo pabaigos. Juos galėsi matyti savo paskyroje. Mokiniai, surinkę 50% ir daugiau, bus kviečiami dalyvauti olimpiados finale.

Daugiau informacijos gali rasti:
Sezono naujiena - lietuvių kalbos olimpiada.
Rudens semestro diplomai jau Tavo mokykloje.
Ruoškis NMPP su Kings.

Linkime sėkmės registruojantis, prisijungiant, aktyvuojant savo anketą ir ruošiantis olimpiadai. Tikimės, kad KINGS pasirengiamieji testai padės!