RUOŠKIS NACIONALINIAM MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMUI SU KINGS!

Paskelbta: 2019 Vasaris 12d.
RUOŠKIS NACIONALINIAM MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMUI SU KINGS!

RUOŠKIS NACIONALINIAM MOKINIŲ PASIEKIMŲ PATIKRINIMUI SU KINGS!

Sveikas, Kingsieti,

Ar žinai, kad kiekvieną pavasarį antrų, ketvirtų, šeštų ir aštuntų klasių mokiniai visoje Lietuvoje atlieka Nacionalinį mokinių pasiekimų patikrinimą? KINGS olimpiada pasirengusi padėti Tau ruoštis standartizuotiems testams žaismingiau ir inovatyviau!

Pasirengiamieji testai:
Matematika ir anglų kalba.

Šį semestrą siūlome kartu su parengiamosiomis užduotimis ruoštis ne tik KINGS kvalifikaciniam etapui, bet ir Nacionaliniam mokinių pasiekimų patikrinimui! Matematikos ir anglų kalbos pasirengiamieji testai yra pateikiami elektroniniu variantu ir prieinami Tavo asmeninėje mokinio anketoje!
SVARBU! Kadangi lietuvių kalbos olimpiada yra pavasario semestro naujiena, šios olimpiados parengiamųjų užduočių negalime pateikti, tačiau jau greitai paskelbsime informaciją apie lietuvių kalbos olimpiados kvalifikacinio etapo struktūrą!

KINGS kvalifikacinis etapas

Anglų kalbos, matematikos ir lietuvių kalbos pirmasis turas jau ne už kalnų! Kvalifikacines užduotis galėsi sprėsti jau nuo vasario 25 dienos! Kvalifikacinis etapas truks net dvi savaites ir tęsis iki kovo 8-osios!
Nekantriai laukiame pirmojo etapo pradžios ir tikimės, jog KINGS olimpiadų maratono pasiilgai ir Tu! Daugiau informacijos rasi www.kings.lt internetiniame puslapyje!

Pagarbiai,
KINGS komanda