SEZONO NAUJIENA: KINGS LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA!

Paskelbta: 2019 Vasaris 4d.
SEZONO NAUJIENA: KINGS LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA!

SEZONO NAUJIENA: KINGS LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA!

SEZONO NAUJIENA: KINGS LIETUVIŲ KALBOS OLIMPIADA!

Jau septynis semestrus Lietuvoje vykstančios Tarptautinės Kings matematikos ir anglų kalbos olimpiados nuo šio sezono į savo gretas priims naują dalyką - lietuvių kalbą! Ilgai nekantravome ir pagaliau galime pasidalinti bei supažindinti Tave su šio sezono naujiena!

SVARBU! Lietuvių kalbos olimpiada, kitaip negu matematikos ir anglų kalbos olimpiados, šį semestrą bus organizuojama tik 2 - 8kl. mokiniams!

Registracija į lietuvių kalbos olimpiadą:
*Prisijunk prie asmeninės mokinio anketos puslapyje www.kings.lt;
*Mokinio paskyroje spausk mygtuką "Kvalifikacinis turas";
*Pažymėk mygtuką "Lietuvių k." ir sėkmingai užregistruosi į lietuvių kalbos olimpiadą!

Pasiruošimas lietuvių kalbos olimpiadai:
Kings olimpiada matematikos ir anglų kalbos olimpiadų dalyviams prieš kiekvieną olimpiadą suteikia galimybę spręsti parengiamuosius testus (juos sudaro praėjusių semestrų olimpiadų užduotys). Kadangi lietuvių kalbos olimpiada vyks pirmą kartą, Kings olimpiada suteikti parengiamųjų užduočių negali. Tačiau jau greitai paskelbsime informaciją apie lietuvių kalbos olimpiados struktūrą, jog galėtum susipažinti su tuo,  kas lauks kvalifikaciniame ture!

Kvalifikacinis lietuvių kalbos olimpiados turas:
Lietuvių kalbos kvalifikacinis etapas, kaip ir kitų Kings olimpiadų kvalifikaciniai etapai, vyksta internetu ir yra nemokamas! 2019 metų pavasario semestro kvalifikacinis olimpiados turas vyks nuo vasario 25 iki kovo 8 dienos!

Lietuvių kalbos olimpiados finalas:
Kings olimpiadų finalai (matematikos, anglų kalbos ir lietuvių kalbos) vyksta septyniuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje! Lietuvių kalbos olimpiados finalas vyks balandžio 13 dieną!

Tikimės, jog ši sezono naujiena nudžiugins ir paskatins Tave išbandyti savo jėgas Kings olimpiadoje ne tik matematikos ir anglų kalbos dalykuose, bet ir lietuvių kalbos olimpiadoje!