IKI ANGLŲ K. FINALO LIKO TIK:
 d.  val.  min.  sek.

2018 METŲ RUDENS SEMESTRO NUGALĖTOJAI!

  Paskelbta: gruodis 13d.

2018 METŲ RUDENS SEMESTRO NUGALĖTOJAI!

2018 METŲ RUDENS SEMESTRO NUGALĖTOJAI!

KINGS organizatoriai, norėdami vainikuoti Tarptautinės olimpiados Kings rudens semestro pabaigą, norime su Jumis pasidalinti šių metų matematikos ir anglų kalbos olimpiadų prizininkais! Norime didžiai pasidžiaugti šiais mokiniais, dar kartelį juos pasveikinti ir palinkėti kuo didžiausios sėkmės!

2018M. RUDENS SEMESTRO MATEMATIKOS OLIMPIADOS NUGALĖTOJAI

2 klasė:
1 vieta -  Domantas Barauskas (dalyvio kodas: 848366)
2 vieta - Elija Vaitkutė (dalyvio kodas: 501767)
3 vieta -  Nika Jurkevičiūtė (dalyvio kodas: 787259)

3 klasė:
1 vieta -  Eduardas Knieta (dalyvio kodas: 808805)
2 vieta -  Ugnius Michailovas (dalyvio kodas: 674081)
2 vieta -  Evaldas Vansevičius (dalyvio kodas: 700549)
3 vieta -  Domas Timukas (dalyvio kodas: 142854)
3 vieta -  Goda Dužinaitė (dalyvio kodas: 896938) 

4 klasė:
1 vieta -  Valdas Kazimieras Šulnis (dalyvio kodas: 921849)
2 vieta - Joris Šumauskas (dalyvio kodas: 771406)
3 vieta -  Bernardas Pauželis (dalyvio kodas: 616279)

5 klasė:
1 vieta -  Robertas Juknevičius (dalyvio kodas: 752791)
2 vieta - Faustas Kondratavičius (dalyvio kodas: 413917)
3 vieta -  Augustas Kurlavičius (dalyvio kodas: 231876)

6 klasė:
1 vieta -  Ernestas Vidinevičius (dalyvio kodas: 565920)
2 vieta - Tomas Žičkus (dalyvio kodas: 796522)
2 vieta -  Arnas Radzevičius (dalyvio kodas: 857997)

7 klasė:
1 vieta -  Andrius Gasiukevičius(dalyvio kodas: 362637)
2 vieta - Augustė Venčkauskaitė(dalyvio kodas: 119810)
3 vieta -  Simas Mareckas(dalyvio kodas: 310641)

8 klasė:
1 vieta -  Augustas Pupinas(dalyvio kodas: 327390)
2 vieta - Arnas Misevičius(dalyvio kodas: 418092)
3 vieta -  Tomas Paznėkas(dalyvio kodas: 225239)

9 klasė:
1 vieta -  Gustas Pranckietis(dalyvio kodas: 865274)
2 vieta - Justinas Lisauskas(dalyvio kodas: 288377)
3 vieta -  Domantas Stanys(dalyvio kodas: 432198)

10 klasė:
1 vieta -  Modestas Gujis(dalyvio kodas: 746106)
2 vieta - Natanas Nainys(dalyvio kodas: 249449)
3 vieta -  Karolis Michalauskas(dalyvio kodas: 957190)

11/12 klasė:
1 vieta -  Dovydas Kaunietis(dalyvio kodas: 623798)
2 vieta - Viktorija Prokofjeva(dalyvio kodas: 392168)
3 vieta -  Ignas Mugenis(dalyvio kodas: 540277)

 

2018M. RUDENS SEMESTRO ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS NUGALĖTOJAI

 2 klasė:
1 vieta -  Eimantas Simanavičius(dalyvio kodas: 328169)
2 vieta - Danielius Belskas(dalyvio kodas: 366797)
3 vieta -  Tautvydas Kiselis(dalyvio kodas: 343074)

3 klasė:
1 vieta -  Matas Vasiliauskas(dalyvio kodas: 266491)
2 vieta - Ieva Jankauskaitė(dalyvio kodas: 606811)
3 vieta -  Pijus Riepša(dalyvio kodas: 231973)

4 klasė:
1 vieta -  Tomas Sindaravičius(dalyvio kodas: 163571)
2 vieta - Daniel Emmer(dalyvio kodas: 695215)
3 vieta -  Tija Vasiliauskaitė(dalyvio kodas: 695942)

5 klasė:
1 vieta -  Nika Chakimzianova(dalyvio kodas: 717251)
2 vieta - Oresta Šetkutė(dalyvio kodas: 100190)
3 vieta -  Benas Ciškevičius(dalyvio kodas: 321200)

6 klasė:
1 vieta -  Saida Spulginaitė(dalyvio kodas: 167301)
2 vieta - Rugilė Lapinskaitė(dalyvio kodas: 964159)
3 vieta -  Dovydas Bitautas(dalyvio kodas: 539918)

7 klasė:
1 vieta -  Darius Bružas(dalyvio kodas: 991107)
2 vieta - Kristina Gurčytė(dalyvio kodas: 677468)
3 vieta -  Domas Babrovas(dalyvio kodas: 469323)

8 klasė:
1 vieta -  Martynas Pikelis(dalyvio kodas: 222802)
2 vieta - Morta Liubauskaitė(dalyvio kodas: 545302)
3 vieta -  Nedas Šarrmanauskas(dalyvio kodas: 239223)

9 klasė:
1 vieta -  Sandra Stakauskaitė(dalyvio kodas: 653024)
2 vieta - Aistė Nadolskytė(dalyvio kodas: 802694)
3 vieta -  Valdas Andiuškevičius(dalyvio kodas: 728099)

10 klasė:
1 vieta -  Karim Olechnovic(dalyvio kodas: 256168)
2 vieta - Anrius Dozorec(dalyvio kodas: 284024)
3 vieta -  Marija Pažarauskaitė(dalyvio kodas: 686158)

11/12 klasė:
1 vieta -  Matas Grigaravičius(dalyvio kodas: 429686)
2 vieta - Anton Mitronin(dalyvio kodas: 717384)
3 vieta -  Augustas Markevičius(dalyvio kodas: 934419)

Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda