SKELBIAMI ANGLŲ KALBOS FINALO REZULTATAI

Paskelbta: 2018 Gruodis 6d.
SKELBIAMI ANGLŲ KALBOS FINALO REZULTATAI

SKELBIAMI ANGLŲ KALBOS FINALO REZULTATAI

SKELBIAMI ANGLŲ KALBOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

 

Ties anglų kalbos finalo pabaiga, pasibaigė ir Kings rudens olimpiadų maratonas. Džiaugiamės, jog šiandien, kartu su anglų kalbos rezultatais, galime vainikuoti Tarptautinės olimpiados Kings rudens sezoną! Žinome, kaip nekantriai laukei anglų kalbos rezultatų, todėl pagaliau dalinamės jais su Tavimi!

 

Kaip galiu pasitikrinti rezultatą?

  1. Apsilankyk www.kings.ltpuslapyje ir prisijunk prie mokinio anketos (prie jos gali prisijungti su savo dalyvio kodu ir slaptažodžiu). Prisijungę prie mokinio anketos, spauskite mygtuką "Į profilį", tuomet spausk mygtuką "Rezultatai" ir "Patikrinti rezultatą".

  2. Užsuk į svetainę www.kings.ltir pagrindiniame puslapyje esančiame langelyje PATIKRINK SAVO REZULTATĄ "Dalyvio kodas", įrašyk savo dalyvio kodą ir spausk ,,Tikrinti”. Paspaudęs mygtuką ,,Anglų kalbos olimpiados finalas 2018 ruduo” sužinosi savo rezultatą!

 

Ką galėsiu matyti atidaręs ,,Anglų olimpiados finalas 2018 ruduo” puslapį?

  • Surinktų taškų skaičių;

  • Procentinę surinktų taškų išraišką. Pagal norminio vertinimo kriterijų apskaičiuotas rezultatas (100% yra didžiausias įmanomas įvertinimas (pavyzdžiui, jei vienoje amžiaus grupėje didžiausias surinktas taškų skaičius yra 50 iš 100, tai 50 taškų atitiks 100% ir pan.);

  • Kiek taškų buvo skirta kiekvienai olimpiados užduočiai;

  • Teisingus atsakymus;

  • Savo pasirinktus atsakymus;

  • Savo atsakymų lapo skenuotą versiją. SVARBU! Siekiant apsaugoti dalyvių asmens duomenis, atsakymų lapą gali atsisiųsti, prisijungęs prie savo paskyros su dalyvio kodu ir slaptažodžiu.

 

Svarbu! Iki gruodžio 7 dienos 12 val. dalyviai turi teisę teikti apeliacijas ir siųsti jas info@kings.lt. Vėliau apeliacijos nebus priimamos. Pasibaigus apeliacijų teikimo laikotarpiui, bus paskelbtas nacionalinis reitingas: dalyviai turės galimybę sužinoti, kokią vietą jie užima bendrame visų finale dalyvavusių anglų kalbos finalistų kontekste.

 

Kas taps anglų kalbos finalo prizininkais?

Prizininkais taps tie olimpiadų dalyviai, kurie finale savo amžiaus kategorijoje surinko didžiausią balų skaičių. Sužinoti, kas laimėjo 1-3 vietas kiekvienoje amžiaus grupėje bus galima po nacionalinio reitingo sudarymo. Visą informaciją apie apdovanojimų ceremoniją pranešime olimpiadų prizininkams registracijoje nurodytu telefonu bei el. paštu.

 

Kingsiečiai, didžiuojamės Jūsų žingeidumu, rezultatais ir nekantraujame sužinoti olimpiados nugalėtojus!

 

Pagarbiai,

KINGS komanda