ANGLŲ KALBOS FINALAS JAU ĮVYKO!

Paskelbta: 2018 Gruodis 3d.
ANGLŲ KALBOS FINALAS JAU ĮVYKO!

ANGLŲ KALBOS FINALAS JAU ĮVYKO!

ANGLŲ KALBOS FINALAS JAU ĮVYKO!

Gruodžio 1 dieną vykusiame Tarptautinės olimpiados KINGS anglų kalbos finale sveikinomės su gabiausiais Lietuvos anglistais! Nuo pat ankstyvo ryto iki pat šeštadienio vakaro, KINGS komanda stengėsi rūpintis tiek olimpiados skaidrumu, tiek mokinių, tėvelių bei mokytojų gera nuotaika! Tariame didelį AČIŪ ir žinome, jog visi nekantraujate ir norite pamatyti įsimintiniausias akimirkas iš matematikos finalo, todėl visas nuotraukas jau greitai galėsite rasti KINGS facebook puslapyje!

Taip pat tikime, jog ne mažiau svarbu yra sužinoti anglų kalbos finalo rezultatus - juos skelbsime po 5-7 dienų! Kaip pasitikrinti rezultatą:

*Rezultatai bus skelbiami mokinio anketoje - kiekvienas mokinys, su dalyvio kodu ir slaptažodžiu (duomenys tie patys, su kuriais mokiniai sprendė kvalifikacines ir parengiamąsias užduotis) prisijungęs prie savo asmeninės anketos, galės pasitikrinti kaip jam sekėsi finale!

*Rezultatai bus skelbiami mokytojo anketoje - mokytojai, savo anketose užregistravę mokinius, galės matyti kiekvieno iš jų rezultatus.

PRIMENAME! Prizus laimės ne tik kiekvienos klasės trys gabiausieji, bet ir vienas sėkmingiausias matematikos arba anglų kalbos olimpiados finalistas, kuriam atiteks RIEDIS!

Dar kartą dėkojame patiems gabiausiems Lietuvos mokiniams, kurie prisijungė prie KINGS bendruomenės šį šeštadienį ir taip pat nekantriai, kaip ir Jūs, laukiame rezultatų ir pirmųjų prizininkų!


Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda