ANGLŲ KALBOS FINALAS PO 2 DIENŲ: kaip pildyti atsakymų lapą?

Paskelbta: 2018 Lapkritis 29d.
ANGLŲ KALBOS FINALAS PO 2 DIENŲ: kaip pildyti atsakymų lapą?

ANGLŲ KALBOS FINALAS PO 2 DIENŲ: kaip pildyti atsakymų lapą?

ANGLŲ KALBOS FINALAS PO 2 DIENŲ: kaip pildyti atsakymų lapą?

Norėdami užtikrinti sklandų atsakymų lapo užpildymą finalo metu, norime pasidalinti su Jumis anglų kalbos olimpiados finalo pavyzdine atsakymų lapo kopija ir taisyklingu jos užpildymu! SVARBU! Pavyzdyje pateikti pavyzdiniai, išgalvoti atsakymai, o anglų kalbos olimpiados finalo metu, reikia žymėti savo gautus atakymus. Taip pat pavyzdyje pateiktas pavyzdinis (išgalvotas) dalyvio kodas, olimpiados metu atsakymo lape reikia pildyti savo informaciją.

Atsakymų lapo nuotrauką gali rasti čia: anglų kalbos finalo atsakymų lapas.

1) Pirmasis žingsnis - pažymėti savo klasę! Kai kurie mokiniai parašo savo klasę tik skiltyje po mokyklos pavadinimu, tačiau pamiršta nuspalvinti ją viršuje. Pirmoji rodyklė primena, kad klasę reikia pažymėti ir čia!

2) Antrasis žingsnis - dalyvio kodo žymėjimas. ŠIĄ SKILTĮ PILDYTI PRIVALAI LABAI ATSAKINGAI! Visų pirma, dalyvio kodą turi įrašyti skaičiais, o tuomet nuspalvinti tą skaičių atitinkantį langelį (pvz.: jei parašei skaičių 1, apačioje turi nuspalvinti langelį su vienetu). SVARBU! Pavyzdyje pateiktas pavyzdinis (išgalvotas) dalyvio kodas, olimpiados metu atsakymo lape reikia pildyti savo informaciją.

3) Trečiasis žingsnis primena, jog visą informaciją (vardą, pavardę, miestą ir mokyklą) reikia pildyti SPAUSDINTINĖMIS RAIDĖMIS!

4) Ketvirtasis žingsnis  - atsakymų pasirinkimas. Užduočių lapuose turėsi galimybę išspręsti užduotis -  juose bus tam skirtas juodraštis. Atsakymų lape reikia pažymėti tik atsakymą (Tavo nuomone teisingo varianto raidę ir visą jos langelį užtušuoti taip, jog raidė nebesimatytų). Jeigu atsakymų lape yra padaroma klaida, tuomet neteisingą atsakymo variantą reikia nubraukti dideliu X ženklu ir tuomet užspalvinti, Tavo nuomone, teisingą atsakymo variantą. SVARBU! Pavyzdyje pateikti pavyzdiniai, išgalvoti atsakymai, matematikos olimpiados finalo metu, turi žymėti savo gautus atsakymus.

5) 51 užduotis - rašinys, yra papildoma, t.y. jo rašyti neprivalai. Rašinys yra tikrinamas tik tuo atveju, jei dėl prizinės vietos besivaržantys mokiniai surenka vienodą balų skaičių.


Svarbu! Išsprendęs anglų kalbos olimpiados finalo užduotis atsakymų lapą privalai įteikti vienam iš KINGS olimpiados organizatorių! Linkime Tau sėkmės finale ir tikimės, jog pasirodysi puikiai!

Iki susitikimo finale,
KINGS komanda