SKELBIAMI MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

Paskelbta: 2018 Lapkritis 26d.
SKELBIAMI MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

SKELBIAMI MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

SKELBIAMI MATEMATIKOS OLIMPIADOS FINALO REZULTATAI!

Matematikos finalo pabaiga buvo tik rezultatų laukimo pradžia ir visa Kings komanda nekantriai laukė, kuomet galės su Tavimi pasidalinti matematikos finalo rezultatais! Džiugu, jog jau šiandien galime skelbti rezultatus, tikimės jog finale pasirodei puikiai!

Kaip galiu pasitikrinti rezultatą?

1.Apsilankyk www.kings.lt puslapyje ir prisijunk prie mokinio anketos (prie jos gali prisijungti su savo dalyvio kodu ir slaptažodžiu). Prisijungęs prie mokinio anketos, spausk mygtuką ,,Tikrinti” ir tuomet pasirink ,,Matematikos olimpiados finalas 2018”!

2.Užsuk į svetainę www.kings.lt ir pagrindiniame puslapyje esančiame langelyje PATIKRINK SAVO REZULTATĄ "Dalyvio kodas", įrašyk savo dalyvio kodą ir spausk ,,Tikrinti”. Paspaudęs mygtuką ,,Matematikos olimpiados finalas 2018” sužinosi savo rezultatą!

 

Ką galėsiu matyti atidaręs ,,Matematikos olimpiados finalo rezultatas 2018 ruduo” puslapį?

*Surinktų taškų skaičių;
*Procentinę surinktų taškų išraišką. Pagal norminio vertinimo kriterijų apskaičiuotas rezultatas (100% yra didžiausias įmanomas įvertinimas (pavyzdžiui, jei vienoje amžiaus grupėje didžiausias surinktas taškų skaičius yra 50 iš 90, tai 50 taškų atitiks 100% ir pan.);
*Kiek taškų buvo skirta kiekvienai olimpiados užduočiai;
*Teisingus atsakymus;
*Savo pasirinktus atsakymus;
*Savo atsakymų lapo skenuotą versiją. SVARBU! Siekiant apsaugoti dalyvių asmens duomenis, atsakymų lapą gali atsisiųsti, prisijungęs prie savo paskyros su dalyvio kodu ir slaptažodžiu.

Svarbu! Iki lapkričio 27 dienos 17 val. dalyviai turi teisę teikti apeliacijas ir siųsti jas info@kings.lt. Vėliau apeliacijos nebus priimamos. Pasibaigus apeliacijų teikimo laikotarpiui, bus paskelbtas nacionalinis reitingas: dalyviai turės galimybę sužinoti, kokią vietą jie užima bendrame visų finale dalyvavusių matematikos finalistų kontekste.

Kas taps matematikos finalo prizininkais?

Prizininkais taps tie olimpiadų dalyviai, kurie finale savo amžiaus kategorijoje surinko didžiausią balų skaičių. Sužinoti, kas laimėjo 1-3 vietas kiekvienoje amžiaus grupėje bus galima po nacionalinio reitingo sudarymo. Visą informaciją apie apdovanojimų ceremoniją pranešime olimpiadų prizininkams registracijoje nurodytu telefonu bei el. paštu.

Kingsiečiai, didžiuojamės Jūsų žingeidumu, rezultatais ir nekantraujame sužinoti olimpiados nugalėtojus!

 

Pagarbiai,
KINGS komanda