MATEMATIKOS FINALAS PO 2 DIENŲ: kaip pildyti atsakymų lapą?

Paskelbta: 2018 Lapkritis 14d.
MATEMATIKOS FINALAS PO 2 DIENŲ: kaip pildyti atsakymų lapą?

MATEMATIKOS FINALAS PO 2 DIENŲ: kaip pildyti atsakymų lapą?

MATEMATIKOS FINALAS PO 2 DIENŲ: kaip pildyti atsakymų lapą?

 

Norėdami užtikrinti sklandų atsakymų lapo užpildymą finalo metu, norime pasidalinti su Jumis matematikos olimpiados finalo pavyzdine atsakymų lapo kopija ir taisyklingu jos užpildymu! SVARBU! Pavyzdyje pateikti pavyzdiniai, išgalvoti atsakymai, matematikos olimpiados finalo metu, reikia žymėti savo gautus atakymus. Taip pat pavyzdyje pateiktas pavyzdinis dalyvio kodas, olimpiados metu atsakymo lape reikia pildyti savo informaciją (pavyzdiniame atsakymų lape pateiktas dalyvio kodas  yra išgalvotas).

ATSAKYMŲ LAPĄ GALITE RASTI ČIA!

 

1) PIRMOJI RODYKLĖ - privaloma pažymėti savo klasę! Kai kurie mokiniai parašo savo klasę tik skiltyje po mokyklos pavadinimu, tačiau pamiršta nuspalvinti ją viršuje. Pirmoji rodyklė primena, kad klasę reikia pažymėti ir čia!

 

 

2) ANTROJI RODYKLĖ nurodo į dalyvio kodo žymėjimą. ŠIAS SKILTIS PILDYTI REIKIA LABAI ATSAKINGAI! Visų pirma, dalyvio kodą reikia įrašyti skaičiais, o tuomet nuspalvinti tą skaičių atitinkantį langelį (pvz.: jei parašei skaičių 1, apačioje turi nuspalvinti langelį su vienetu). SVARBU! Pavyzdyje pateiktas pavyzdinis dalyvio kodas, olimpiados metu atsakymo lape reikia pildyti savo informaciją (pavyzdiniame atsakymų lape pateiktas dalyvio kodas yra išgalvotas).

 

 

3) TREČIOJI RODYKLĖ primena, jog visą informaciją (vardą, pavardę, miestą ir mokyklą) reikia pildyti SPAUSDINTINĖMIS RAIDĖMIS!

 

 

4) KETVIRTOJI RODYKLĖ  - atsakymų pasirinkimas. Užduočių lapuose dalyviai gali išspręsti užduotis, nes juose bus tam skirtas juodraštis. Atsakymų lape reikia pažymėti tik atsakymą (Jūsų nuomone teisingo varianto raidę ir visą jos langelį užtušuoti taip, jog raidė nebesimatytų). SVARBU! Pavyzdyje pateikti pavyzdiniai, išgalvoti atsakymai, matematikos olimpiados finalo metu, turi žymėti savo gautus atakymus.

 

5) PENKTOJI RODYKLĖ 14 ir 15 užduotys yra papildomos, t.y. jų sprendimas nėra privalomas. Šios užduotys jau reikalauja ne tik atsakymo, bet ir sprendimo, kurį dalyvis turi parodyti atsakymo lape. Papildomos užduotys yra tikrinamos tik tuo atveju, jei dėl prizinės vietos besivaržantys mokiniai surenka vienodą balų skaičių.

Svarbu! Išsprendęs matematikos olimpiados finalo užduotis atsakymų lapą privalai įteikti vienam iš KINGS olimpiados organizatorių!

 

Iki susitikimo finale,
KINGS komanda