Olimpiados finalisto atmintinė

Paskelbta: 2018 Lapkritis 12d.
Olimpiados finalisto atmintinė

Olimpiados finalisto atmintinė

Olimpiados finalisto atmintinė

 

Kvalifikacinis etapas baigėsi, rezultatai paskelbti, tad nenumaldomai artėja iškilmingieji KINGS olimpiadų finalai. Anglų kalbos finalas jau gruodžio 1 dieną! Kviečiame finalo dalyvius atidžiai susipažinti su žemiau pateikta informacija tam, kad finalas praeitų sklandžiai, sėkmingai ir įsimintinai!

Tarptautinės olimpiados KINGS finalo gidas nuo A iki Z

 

 1.  Dalyviai

Čia susitinka geriausi kvalifikacinio (internetinio) olimpiados turo dalyviai, siekiantys įrodyti savo žinias bei išbandyti jėgas neįprastoje akademinėje aplinkoje, sprendžiant loginio mąstymo ir analitinių gebėjimų reikalaujančias užduotis. KINGS finalo dalyviu yra laikomas mokinys, kuris kvalifikaciniame (internetiniame) olimpiados etape surinko daugiau nei 50% visų testo taškų bei patvirtino savo dalyvavimą finale dalyvio mokesčiu.

 1.  Kur ir kada?

Olimpiadų finalai visoje Lietuvoje vyksta vienu metu ir vieną nurodytą dieną: anglų kalbos finalas vyks gruodžio 1 dieną. Kitomis dienomis finale dalyvauti galimybės nėra.

Olimpiada vyksta penkiais srautais, kurie yra sugrupuoti pagal atitinkamas amžiaus grupes, tad kiekvienos klasės mokiniai turėtų atvykti jiems nurodytų laiku:

10:00 val. – 2, 10 klasės

12:00 val. – 3, 9 klasės

13:45 val. – 4, 11/12 klasės

15:30 val. – 5, 8 klasės

17:00 val. – 6, 7 klasės

Tarptautinės KINGS olimpiados finalinis etapas vyksta jau nebe internetu, o gyvai – olimpiadų centruose. Dalyviai pagal savo apskritį atvyksta į vieną iš 7 olimpiados centrų:

Vilniuje – Vilniaus Gedimino technikos universitetas (Saulėtekio al. 11, Vilnius) (centriniai rūmai)

Kaune – Vytauto Didžiojo universitetas (S. Daukanto g. 28, Kaunas)

Šiauliuose – Šiaulių universitetas (P. Višinskio g. 25, Šiauliai)

Alytuje – Alytaus kolegija (Seirijų g. 2, Alytus)

Utenoje – Utenos kolegija (Maironio g. 7, Utena)

Panevėžyje – Panevėžio kolegija (Klaipėdos g. 3, Panevėžys)

Klaipėdoje – Socialinių mokslų kolegija (Nemuno g. 2, Klaipėda)

 

 1.  Ką reikia turėti vykstant į olimpiadą?

Vykstant į olimpiados finalą reikia nepamiršti:

 • SVARBU! Turėti dalyvio kodą, su kuriuo mokinys dalyvavo kvalifikaciniame etape bei kuriuo naudojantis buvo atliktas apmokėjimas;
 • Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (atvykus į finalą, registracijos punkte dokumentai nėra tikrinami, tačiau kilus įtarimui dėl dalyvio amžiaus ar tapatybės gali būti paprašyta jį pateikti);
 • Atvykti su gera nuotaika ir nusiteikimu nugalėti!

 

 1.  Atvykimas į olimpiados centrą
 • Finalo dieną dalyvis privalo atvykti į vieną iš antrame žingsnyje nurodytų olimpiados centrų, kad galėtų sudalyvauti olimpiadoje. Nuotoliniu būdu spręsti olimpiados finalą galimybės nėra.
 • Į olimpiados centrą pakanka atvykti 20-30 minučių iki olimpiados pradžios, tačiau labai svarbu nevėluoti į savo amžiaus grupei nurodytą laiką. Dalyviai pavėlavę daugiau nei 15 minučių į olimpiados finalą neįleidžiami.
 • Atvykus į olimpiados centrą nurodytu adresu sekite iškabintas nuorodas ir rodykles, kad pasiektumėte reikiamas auditorijas, registracijos punktą. Registracijos punkte Jus pasitiks KINGS olimpiados organizatoriai.
 • SVARBU! Prieš praeinant registracijos punktą rekomenduojame nusirengti striukes ir pasiimti tik pačius reikalingiausius daiktus. Pro registracijos punktą gali praeiti tik olimpiados dalyviai.

 

 1.  Olimpiados eiga
 • Olimpiados finalas trunka 1 val. + 10 min. instruktažas, kaip teisingai pildyti atsakymų lapą bei kaip elgtis olimpiados metu.
 • Olimpiados finalas vyksta raštu.
 • Prasidėjus olimpiadai dalyvis gauna: tušinuką, užduočių lapą bei atsakymų lapą, jeigu reikia – juodraštį.
 • Užduotys: anglų kalbos finale dalyviai gaus 50 pagrindinių (privalomų užduočių) bei vieną papildomą užduotį, kuri bus tikrinama tik tuo atveju, jeigu keli dalyviai finaliniame etape surinks tokį patį, maksimalų skaičių taškų. Užduočių tipas: pagrindinės užduotys – testas su 4 atsakymo variantais, papildoma užduotis – trumpas nurodytos temos aprašymas, remiantis duotais klausimais (trumpas rašinys).
 • Užduočių atsakymus dalyvis privalo perkelti į atsakymų lapą. Kitomis formomis pateikti atsakymai ar užduočių sprendimai nėra vertinami.
 • Olimpiados metu griežtai draudžiama: naudotis telefonu ar bet kokiu kitų įrenginiu, naudotis knygomis, užrašais ar kitomis pagalbinėmis priemonėmis, tartis bei kalbėtis su kitais olimpiados dalyviais, sąmoningai trukdyti kitiems, triukšmauti. Nepaisantis taisyklių dalyvis yra pašalinamas iš olimpiados finalo ir jo darbas nėra vertinamas.
 • Olimpiados akimirkos yra įamžinamos ir talpinamos KINGS Lietuva Facebook paskyroje. Dalyvaudamas olimpiados finale dalyvis sutinka su šia sąlyga.

 

 1.  Po olimpiados
 • Pasibaigus olimpiadai dalyvis privalo atiduoti užpildytą atsakymų lapą KINGS olimpiadų organizatoriams.
 • Atidavęs atsakymų lapą, mokinys gauna sertifikatą, patvirtinantį apie dalyvavimą Tarptautinės KINGS olimpiados finale. Po olimpiados dalyvis su savimi gali išsinešti užduočių lapą, juodraštį, tušinuką bei gautą sertifikatą.
 • SVARBU! Pasibaigus olimpiadai mažieji olimpiados dalyviai nebus išleidžiami iš olimpiados centro be lydinčio asmens. Tad maloniai prašome iš anksto susitarti su dalyviu dėl susitikimo po olimpiados.

 

 1.  Laukiu rezultatų
 • Finalinio etapo rezultatai yra skelbiami per 5-7 darbo dienas po finalinio etapo pabaigos www.kings.lt svetainėje. Rezultatą galima bus pasitikrinti su dalyvio kodu.
 • Prizinių vietų nugalėtojai (I-III vietos kiekvienoje olimpiadoje bei kiekvienoje amžiaus grupėje) yra kviečiami į apdovanojimų ceremoniją, kuri vyks gruodžio 15 dieną Vilniaus Gedimino technikos universitete. Dalyviai į apdovanojimų ceremoniją yra kviečiami KINGS mokinio paskyroje nurodytu kontaktiniu numeriu.
 • Prizinis fondas:  I vieta – planšetinis kompiuteris; II vieta - išmanusis laikrodis; III vieta - išmanioji apyrankė.  Taip pat vienam laimingajam finalo dalyviui burtu keliu atiteks riedis!

 

 1.  Laukiu kito semestro
 • Naujo semestro pradžioje visi olimpiados dalyviai gauną diplomą, kuris patvirtina pasiektą žinių lygį Tarptautinės KINGS olimpiados finale.
 • Diplomai pasiekia dalyvius pagal KINGS mokinio paskyroje nurodytą mokyklą.
 • KINGS dalyvio anketa www.kings.lt svetainėje išlieka iki kitų semestrų, tad prasidėjus naujam sezonui nereikia kurtis senos anketos, nes užtenka prisijungti į jau turimą!

 

Nuoširdžiai tikimės, kad šis KINGS Finalo gidas padės Jums sėkmingai ir sklandžiai sudalyvauti finale. 

 

Iki susitikimo!