Kvalifikacinis etapas: liko tik 5 dienos!

Paskelbta: 2018 Spalis 22d.
Kvalifikacinis etapas: liko tik 5 dienos!

Kvalifikacinis etapas: liko tik 5 dienos!

IKI KVALIFIKACINIO ETAPO PABAIGOS LIKO 5 DIENOS!

 

Kings kvalifikacinis etapas - tai tris savaites trunkantis pirmasis Kings olimpiados turas, kurio metu mokiniai gali dalyvauti matematikos ir anglų kalbos olimpiadoje NEMOKAMAI, internetu, mokiniams patogiu laiku, diena ir vieta! Per pirmas dvi savaites olimpiadines užduotis išsprendė jau daugiau nei 20 000 mokinių! Tačiau liko dar viena savaitė, todėl labai įdomu, koks Kingsiečių skaičius bus po jos!

 

Jeigu nesi vienas iš 20 000 Kings olimpiadoje jau sudalyvavusių mokinių ir nori sudalyvauti kvalifikaciniame etape šią savaitę, štai ką turi žinoti:

 

*Jei Tave Kings sistemoje užregistravo mokytojas(-a) - jis/ji Tau turi įteikti prisijungimo duomenis: prisijungimo kodą (šešiaženklį skaičių) ir slaptažodį.
*Jei Tave Kings sistemoje užregistravo mokytojas(-a) - prisijungti prie sistemos ir spręsti kvalifikacinį etapą gali įėjęs į www.kings.lt puslapį, paspaudęs "prisijungti" ir suvedęs mokytojo duotus duomenis: prisijungimo kodą bei slaptažodį.
*Jei užsiregistravai savarankiškai - prisijungti prie sistemos ir spręsti kvalifikacinį etapą gali įėjęs į www.kings.lt puslapį, paspaudęs "prisijungti" ir suvedęs prisijungimo duomenis: savo el. paštą arba dalyvio kodą ir slaptažodį.


*Olimpiados kvalifikacinis etapas pasirinktą dieną gali būti vykdomas: mokykloje, kompiuterių klasėje su mokytoju arba, jeigu tokios galimybės mokykloje nėra, tuomet mokiniai gali spręsti olimpiados užduotis savarankiškai namuose.
*Prieš pradėdamas spręsti testą, šalia savęs turėk juodraštį ir tušinuką.
*Griežtai draudžiama naudotis draugų, tėvų ar papildomų šaltinių pagalba. Juk kur kas įdomiau gauti rezultatą tikrai atspindintį turimas žinias.
*Darydamas kvalifikacinio etapo testą, gali ,,vaikščioti" tarp klausimų, t.y. nepasirinkus vieno atsakymo, keliauti prie kito klausimo, o vėliau sugrįžti atgal.
*Olimpiados trukmė 40 minučių. Atlikus testą būtina paspausti mygtuką ,,Baigti testą”, kitaip atsakymai nebus išsisaugoti.
*Užduotis galima spręsti vieną kartą.
*Rezultatai bus skelbiami po kvalifikacinio etapo pabaigos, planuojama rezultatų skelbimo diena - lapkričio 4d.! Rezultatus ir teisingai bei klaidingai išspręstus uždavinius galėsi matyti savo mokinio paskyroje.

Labai nekantraujame susitikti su Tavimi finale, todėl tikime, kad kvalifikaciniame etape pasirodysi puikiai! Linkime sėkmės!

Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda