Kvalifikacinis etapas: dažniausiai užduodami klausimai!

Paskelbta: 2018 Spalis 18d.
Kvalifikacinis etapas: dažniausiai užduodami klausimai!

Kvalifikacinis etapas: dažniausiai užduodami klausimai!

Sveikas, Kingsieti, kaip gyveni?

 

Įpusėjus antrai Kings kvalifikacinio etapo savaitei, norime su Tavimi pasidalinti dažniausiai užduodamais klausimais ir, žinoma, atsakymais į juos, kurie galbūt padės Tau geriau susipažinti su visa Kings olimpiados tvarka!

 

Rudens sezonas jau prasidėjo, o aš dar negavau diplomo už pavasario semestrą...ka turiu daryti?
Visi pavasario finalistų diplomai buvo pristatyti Kings komandos arba išsiųsti paštu į dalyvių mokyklas rugsėjo mėnesį! Tačiau, kai kuriose mokyklose vokai su finalistų diplomais yra užsilikę mokyklų administracijų kabinetuose, todėl, jei dar negavai savojo diplomo - nesijaudink, jis tikrai Tavo mokykloje, bet galbūt mokyklos administracija dar neturėjo progos Tau jo įteikti!

 

Sistema nepriima mano tel. numerio, nepavyksta užsiregistruoti...ką turiu daryti?
Sistema Tau neleidžia užsiregistruoti, nes žino, kad jau esi dalyvavęs mūsų olimpiadoje ir jau turi savo mokinio anketą! Jeigu neprisimeni savo prisijungimo duomenų, parašyk mums el. paštu (info@kings.lt)  savo vardą ir pavardę - Tau priminsime dalyvio kodą ir slaptažodį!

 

Kaip pakeisti savo klasę mokinio anketoje?
Jeigu registruodamasis netyčia nurodei netinkamą klasę - nebėda! Savo klasės negali pasikeisti pats, tačiau tai padaryti galime mes, todėl lauksime Tavo laiško el. paštu (info@kings.lt)  su Tavo: vardu, pavarde ir taisyklinga klase.

 

Ar būtinai turiu atlikti olimpiados testą tą dieną, kurią nurodė mokytoja mokytojo anketoje?
Būtų puiku, jei Kings olimpiados kvalifikacines užduotis atliktum nurodytą dieną, tačiau, jei iškilo sunkumų su technika, susirgai ar kaip kitaip negalėjai atlikti užduočių tą dieną - nesijaudink, kvalifikaciniame etape gali sudalyvauti Tau tinkamu laiku iki spalio 26 dienos!

 

Ar Kings kvalifikacinį etapą privalau spręsti mokykloje, ar galiu jį atlikti ir namuose?
Visa tai priklauso nuo Tavęs ir Tavo mokytojo! Jeigu mokykloje turi galimybę su bendraklasiais spręsti olimpiados testą kartu - šaunu! Tačiau yra ir kitų galimybių: gali kvalifikacinį etapą spręsti kompiuterių klasėje mokykloje, prie mokytojo(-os) kompiuterio ar namuose!

 

Kada galiu tikėtis Kings kvalifikacinio etapo rezultatų?
Kings kvalifikacinio etapo rezultatus skelbsime pasibaigus pirmajam turui! Planuojama rezultatų skelbimo data - lapkričio 4 diena!

 

Tikimės, jog Tau šie atsakymai į klausimus bus naudingi! Jeigu jau atlikai Kings olimpiados kvalifikacinį etapą - norime Tau palinkėti kantrybės, laukiant rezultatų. Na, o jeigu dar nespėjai sudalyvauti pirmajame etape, tikime, jog tai padarysi greitu metu ir savo dalyvavimu parodysi aukščiausią lygmenį!

Šilčiausi linkėjimai,
KINGS komanda